Bourjois

Ár:   1200 ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2017. március 17.

Ár:   1200 ft
Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló spray nők részére

Extrém tartós, vízálló dezodor spay, 72 órán át tartó hatást biztosít a zöld tea tartós, friss illatával.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, alkoholmentes termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ALettah

2017. április 20.

Mivel sajnos elég izzadós vagyok, lecsaptam erre az "extrém" és "72 órás" deóra. (Most komolyan, ki az aki 72 órán át nem zuhanyozik? Lehet 168 órás sprayt is a piacra dobni, aztán ne tessék egy hétig mosakodni, hogy érezhető legyen a hatása.)
A csomagolása óriási, szállítani nem nagyon lehet, de a fürdőszobában nem zavaró. Az illata friss, zöld teás, kellemes. Sajnos csúnya fehér foltot hagy a sötét ruhákon. Az izzadásgátló hatása pedig teljesen átlagos, én simán átizzadtam vele, igaz, a kellemetlen szagokat meggátolja.
Összességében ez egy közepes termék, a hangzatos név ellenére semmi extrát nem nyújt.

Update: Le kell pontozzam, kezd abszolút értékelhetetlen lenni. Átlagos erőfeszítés mellett, langyos tavaszi napon már pár óra után leizzadtam, semmit sem csinál. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.