Bourjois

Ár:   6840 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Online

Fejillat: bergamott, barack, sárgabarack, ibolya

Szívillat: írisz, rózsa, gyöngyvirág, heliotrope, ylang-ylang, jázmin

Alapillat: borostyán, pézsma, szantálfa, vanília

Bourjois Evening in Paris fújós eladó
Ár: 1600 Ft/3000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

Piscinke

2018. szeptember 21.

Most jutottam hozzá egy kis fújóshoz. Sajnos a pollenszezon még tart, emiatt hol érzek illatokat, hol nem...az első benyomásom az volt róla, hogy mézes illat, de nem súlyosan, nehézkesen, hanem mintha valami fa virágán érezném a mézet, légiesen, könnyedén. A leszáradása pedig Tresor-szerű. Ezt onnan gondolom, hogy ma Oriflame Volare (a régi, ami nagyon hasonlít a Tresor-ra) volt rajtam, és mikor este a csuklómat szaglásztam, teljesen hasonló illatot éreztem, mint napközben. Biztos fogom még tesztelgetni, de addig is simán 5 csillag, mert egyértelmű, hogy bejön nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Pünyike

2016. március 28.

Finom kis illat volt ez, régen nagyon szerettem. Az illat-emlékem egy kissé már megkopott, de arra emlékszem, hogy édes-virágos, enyhén fanyar volt, és kizárólag hűvösebb napokon használtam. Szerencsére ismét elérhető, amint megérkezett, leírom a friss véleményemet. Addig azért 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 28.