Bourjois

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

Sima, krémes szájkontúrceruza, amely meghatározza az ajkak körvonalát.

Könnyedén siklik, nem kopik és pattog le a festék. Egész napon át hosszan tartós marad.

Gina77

2020. február 7.

A napokban találtam rá a dm-ben a Cotton Candy árnyalatára, amivel a tökéletes "my lip, but better" hatást értem el.
A természet elég telt ajkakkal áldott meg, de én hétköznapokra nem szeretem a feltűnő színeket, nincs is időm folyton igazgatni.
Én ujjbeggyel dolgozom el, megy rá egy kis ajakápoló és egyszerűen imádom!! Párom sem veszi észre, hogy van rajtam valami, csak hogy milyen szép a szám.
Szerintem így eléggé kiadós.
Előtte a nyx powder puff (squad goals) nevezetű termékével próbáltam ezt a hatást elérni, de közelében sem volt. Az sem volt 2Ft, hamar elromlott az aplikátora és büdös is volt, ellenben tartós na az egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

Szerintem így eléggé kiadós.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok!
Ahhoz képest, hogy a termék túl van árazva, egyel talán nem tartós. Szép a színe és ennyi, kb. annyit ér mint egy pár száz forintos Essence. Volt már a márkától szemhéjpúderem, de az se tartósabb olcsóbb társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Sziasztok!

goldeneyeliner

2016. május 21.

Szépen néz ki, de drága, főként, mert gyorsan lekopik, egyáltalán nem tartós a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Van nekem 1 eperszínű változat. Könnyű vele dolgozni, egyenletes a fedése. Kellően puha, de emiatt viszont a tartóssága nem kiemelkedő. Fogyni csak nem akar...de nem rossz, ám van nála jobban is kedvelt a sminktárolómban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

despoina

2015. május 17.

Én nagyon megvagyok vele elégedve,04 Chaud színben van meg nekem. Az Essencehez képest sokkal jobb, tartósabb. Még akkor is fennmarad ha a rúzs megkopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

sophia1110

2014. május 18.

Ma vettem meg és nagy reményeket fűztem hozzá, mert nagyon megtetszett a színe. Drágálltam, de sajnos győzött a józan ész felett a női logika, miszerint annyira szép, hogy nekem erre szükségem van :)
Itthon kipróbáltam és nagyon megbántam a döntésemet. Bár kipróbáltam az üzletben, ott valahogy nem tűnt fel, hogy mennyire kemény a ceruza. Fáj a szám, annyira rá kell nyomnom, hogy látszódjon. A szín gyönyörű, de igaza van az előttem szólónak: az Essence szájceruzája sokkal olcsóbb és puhább is. Így jártam, kerestem volna rá itt a Krémmánián, mielőtt megvettem. Nem először fordul elő, mindig megbánom a hirtelen felindulásból elkövetett vásárlásaimat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

galagonyanya

2014. május 16.

Egy bizonyos árnyalatú rúzshoz választotta ki számomra az eladónő a Douglas-ben, ezért is tettem fel a KM-ra. Az viszont bizonyos, sehol sincs az Essence-es szájkontúrhoz képest! Sokkal keményebb, nem fog olyan szépen, és persze sokkal drágább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.