Bourjois

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2014. július 10.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Különleges keféje a rajta lévő gömbök segítségével 360 °-ban fedi a pillákat már egy rétegben is. Ultra könnyű formulája nem nehezíti el a pillákat, miközben a volumen akár 16 órán keresztül tart. A nap végén könnyen eltávolítható.

amigocska

2018. március 18.

Nagyon szeretem a márkát nem szoktam csalódni. Felkenve nagyon szépen mutatott de pár óra elteltével égett a szemem tőle. Odaadtam az unokatesómnak, neki bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zalla

2018. március 12.

Nem gondoltam volna, hogy egy akciós impulzusvásárlás során találom meg az egyik legjobb szempillaspirált... A keféje szilikon, a gömbök miatt kicsit fura, de szerencsére nagyon jól fed, a legkisebb szempilláimat is eléri. Nagyon szépen dúsít és ível. Nem pereg, egész nap kitart. Természetesen dörzsölés-könnyezés hatására azért kicsit elmosódik. Nem irritálja a szemem. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

edo328

2017. április 17.

A rovid, ívetlen, ritka szempilláimból 2 rétegben dúsabb hosszabb iveltebb pilláim lesznek. Micellas vízzel könnyen lejön, nem pereg még a nap végére sem. Akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

lenochka

2016. június 4.

Azt tapasztaltam, hogy a 1 Second akkor váltja be az ígérteket leginkább, ha egészen a töveknél kezdem a spirálozást. Gyönyörűen megemeli és íveli is a pillákat, nagyon szép hatást lehet vele elérni, és igen, már egy réteggel is. Ilyenkor szét is választja a szempillákat, de 3-4 rétegnél már épp az ellenkezője történik, erre bizony oda kell figyelni. A formula könnyű, nem nehezíti el a pillákat és a nap végén hihetetlenül egyszerűen el lehet távolítani, egy kevés micellás víz és semmi dörzsölés.
A tartósságát nem is tudom hogy ítéljem meg, mert ha egy krémesebb korrektor használok, akkor hajlamos az elkenődésre, míg ha nem, nincs vele ilyen probléma. Tulajdonképpen ez az egyetlen szépséghibája, egyébként minden tekintetben remek, a pillák ívelésében pedig kiemelkedően jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

BTimi24

2016. május 22.

Eddigi legjobban bevált szempillaspirálom. Nagyon szépen dúsít és tartós is, nem pereg napközben. Az árát viszont kicsit sokallom, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Tildi

2016. május 11.

Szép pillákat lehet vele alkotni de nagyon hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Szép pillákat lehet vele alkotni de nagyon hamar beszárad.

Mackobunda

2016. március 5.

Nem olyan nagy csattanás, mint hittem!
Persze attól még egy nagyon jó spirál, de vannak olcsóbbért hasonló teljesítésű szempillaspirálok is.
2 rétegben használom, amit tud nálam: Nagyon szépen hosszít, két rétegben 2x-esére dúsítja a pilláim és szépen szétválaszt.
Könnyű eltávolítani mégsem maszatolódik. Azért mivel nem vízálló, ha többször könnyezik a szemed az meglátszik.
Már majdnem tökéletes, de vehetne fel több festéket és kicsit lehetne sötétebb a festék benne.
Viszont lényegében elégedett vagyok vele! Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Nem olyan nagy csattanás, mint hittem!
Viszont lényegében elégedett vagyok vele! Szeretem!

orchidea8627

2016. január 17.

Nem rossz spirál, sőt az átlagnál bőven jobb. Gyönyörűen dúsít, egy-két mozdulat és kész is a spirálozás, nagyon klassz. De... ez kb addig működik míg viszonylag új a cucc. Kb 5 hete használom és kezd beszáradni, amivel még nem lenne bajom, de így a tartósságából is veszített, a nap végére pereg, nem is kicsit... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

greengirl115

2015. november 22.

Egy ideig nagy kedvencem volt ez a spirál, de egy idő után elkezdett változóan teljesíteni. Volt amikor gyönyörűen hosszított, dúsított, máskor viszont pókláb pillákat csinált, így vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Számomra nem ő az igazi, de amíg nem találok jobbat, biztosan újraveszem, mert szerencsére sosem irritálta az érzékeny szemem, és nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Lolita

2015. október 29.

Imádom! Hosszít, dúsít, szétválaszt, már egy rétegben is látványos pillákat csinál. A 16 órás tartásról ugyan nem tudok nyilatkozni, de 10 órát tényleg tart, nem pereg, nem irritál. Szerintem tipikusan az a spirál, aminek kicsit jót tesz, ha áll, azt vettem észre, hogy most, kb. 3 hónap használat után még szebb eredményt nyújt, mint új korában. Ez az a spirál, amihez minden nap nyúlok, ha tudom, hogy gyorsan kell látványos sminket csinálnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate