Bourjois

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: req, Módosítva: 2021. szeptember 17.

Lelőhely:   drogáriék, online

A szempillaspirál maximális ívelést és hihetetlen volument ad a szempilláinak. A körbeölelő kefe egyesével eléri és meghosszabbítja a szempillákat. Argánolaj infúzióval a szempillák puhák és rugalmasak lesznek. A formula egész nap kitart, és nem csomósodik vagy pereg. Pimasz megjelenés érdekében, amelyet könnyű és egyszerű felhelyezni és eltávolítani.

JuliannArt

2021. november 4.

Már harmadszorra vettem újra. Nagyon szép pillákat csinál, dúsít és hosszabbít egyben. Szép fekete színe van, ha sokat viszek fel hajlamos potyogni, de biztos vagyok benne, hogy megint újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.