BradoLife

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZsofArga, Módosítva: 2016. november 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Víz nélkül tisztító és fertőtlenítő gél. Nem csak a jól ismert baktériumokkal, de a gombákkal és vírusokkal szemben is védelmet nyújt. Praktikus, kis méreténél fogva bárhol elfér.

ZsofArga

2016. szeptember 13.

Sokadik kézfertőtlenítő kipróbálása után jutottam el ehhez a márkához, és mivel nagyon meg vagyok elégedve, gondoltam feltöltöm ide. Ez nem ragad, nem szárítja a kezemet, nem folyik bele a táskámba (!!!), és nagyon örülök, hogy az aloe verásat vettem a többi illat közül, mert nagyon jó az illata. Szóval ennél fogok maradni.
Eddig csak nézelődő, tapasztalatgyűjtő voltam itt a krémmánián, és most feltöltöttem egy terméket. Valami elkezdődött... :):)
Viszont nem tudom, miért állította be, hogy a Rossmannban lelhető fel, mert én nem jelöltem be ilyet, nem ott vettem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak