BradoLife

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Kiválóan alkalmas a bőr fertőtlenítésére otthoni körülmények között is.

Betty81

2019. március 4.

Nálunk a WC helyiségben lévő mosdókagylónál mindig ez van! Jól habzik, nem kell sokat használni belőle, és az illata is nagyon tetszik! Igaz, nem végeztem mikrobiológiai vizsgálatot a kezemen, hogy megtudjam valóban fertőtlenít-e, de az biztos, hogy a családban még nem fordult soha elő, a nem megfelelő kézhigiénia miatt kialakult fertőzés vagy megbetegedés. Ha munkából, bevásárlásból vagy bárhonnan hazaérek, akkor azonnal megmosom vele a kezem, addig még a kutyámat sem simogatom meg. :) Kisbabám pelenkacseréit követő kézmosásoknál is ezt használom, ha meg vagyok fázva, mielőtt a Babámhoz érek, akkor mindig ezzel mosok kezet, illetve az egész család betegség esetén, amikor indokoltabb a sűrűbb kézmosás ezt használja. Egy picit szárítja a bőrt, de én minden kézmosás után bekrémezem a kezeimet, így ez számomra nem probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.