Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bettina28

2018. szeptember 15.

Kedvező az ára és szerintem teszi is a dolgát. Nem rossz termék, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Kedvező az ára és szerintem teszi is a dolgát. Nem rossz termék, én szeretem.

Rosemodee

2015. november 30.

Párommal szeretjük. Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, nagyon kellemes illata van. Sőt az illat tartóssága se semmi. Ha este megborotválkozik még másnap délben is érzem az illatát. Bár azoknak lehet nem előnyös, akik érzékenyek az illatokra. (pl. ha a kedves feleség várandós) Jól végzi a dolgát ugyanis párom nem pattog ki használata után. Ha nem használná biztos kipattogna. Néha váltogatja a lidl-ben kapható Cien X-BOLT after shave-vel, ami úgyszint olcsó és jó. Ajánlom a terméket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.