Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Kíméletesen ápolja és szárazon tartja a lábat. Dezodoráló, gombásodást megakadályozó és fertőtlenítő hatású, egyenletesen eloszlatható, jól tapad.

Aylawitch

2017. május 9.

Én néhány évvel ezelőtt használtam, mikor a munkám megkövetelte azt, hogy egész nap munkavédelmi bakancsban legyek. A folyamatos rohanás miatt az esetek többségében csak a bakancsba szórtam belőle és tökéletesen működött így is! :) Szárazon és szagtalanul tartotta a cipőt, ráadásul a zoknin sem hagyott semmilyen nyomot. A páromnak is ajánlottam, de ő is csak a cipőjébe szór belőle és teljesen elégedett a végeredménnyel. Mi mindig újra vesszük amikor elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

7Green

2017. május 7.

Nagyon sokféle terméket próbáltam már és ez a leghatásosabb!! Sajnos télen-nyáron, cipőben papucsban izzad a lábam. Eddig még csak cipőben próbáltam, csökkentette az izzadást és nincsenek szagok :) nagyon örülök hogy rátaláltam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

bodni

2016. január 1.

Nekem bevált, az illata sem kellemetlen nem kell sok belőle.Gazdaságos.Nyílván macerásabb használni mint egy lábsray-t de szerintem jobb a bőrnek is.Túracipőben, sportcipőben jól teljesített a nyáron nem volt megizzadva a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

asztromélia

2014. augusztus 1.

Nyáron használom szandálhoz/papucshoz. A talpamra szórok belőle, utána egész nap nincs az a kellemetlen "cuppogó" hang ha lépked az ember lánya. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

dorcus89

2012. november 4.

Arra szerintem tökéletes, hogy a szagokat semlegesítse. Én nem szeretem a spray-s vagy krémes megoldásokat, ezért a hintőporos megoldás nekem bevált. Spray-k nekem mindig hidegek, a krémre meg várni kell míg beszívódik, ezzel pedig csak behintőporozom a lábam és már vehetem is a zoknit, vagy csinálhatom tovább a dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

szisz5

2012. július 24.

Első pár használat alkalmával azt tapasztaltam, hogy gyakorlatilag semmit sem ér, de még tesztelés alatt van... hátha :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Fényvédők: Zinc Oxide