Bradoline

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, Tesco, EuroFamily   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   Rossmann, Tesco, EuroFamily
Kategória:   Dezodorok

Azáltal, hogy szabályozza a a verejték elválasztást, egyedülállóan véd a lábizzadás és a lábszag ellen. Rendszeres használata csökkenti a lábizzadást, frissíti és szagtalanítja a lábat egy egész napon át.

Jansis

2019. május 15.

Mivel eddig egy másik márkájú terméket használtam ami jól bevált - ez abszolút csalódás volt ahhoz képest. Ráfújom a lábamra és nem szívódik be percek után sem - még ideje sem volt leizzadni a lábamnak, de az ujjaim között ott az idegesítő nedvesség ami nem múlik el (pedig mezítláb járkáltam benne). Többször megpróbálkoztam vele más híján de inkább nem használok semmit helyette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

ficeglobog

2019. január 18.

Kezdetben ezt használtam, mert a napom nagy részét nejlonharisnyában töltöm. Alapvetően nem szeretem a spray változatokat, nekem ez rögtön le is von az értékéből. A melegben 7-8 óra után bizony izzadni kezd a lábam . Mivel azóta használtam már tartósabb hatású készítményt, így nem tudok maximális csillagot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Emolliensek: Isohexadecane, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag