Best of Beauty 2019

Braun

Ár:   22 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   22 999 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 az egyben, professzionális arctisztító és arcepilátor készülék otthonra. Az egyik fej masszíroz és radíroz, a másik epilál - áll és ajak környéke, szemöldök területen.

Braun FaceSpa Pro 910
Ár: 28.000 Ft , Eladó: mókincs
Állapot: új, egyszer sem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Bogixxx

2019. január 6.

Körülbelül 2 hete kaptam a terméket ajándékba, régóta szerettem volna. Elégedett vagyok vele, jól tisztít a kefe, azóta a bőröm egyenletesebbnek érzem és nincsenek kis elhalt hámsejtek. Fejjel lefelé fogom hogy a víz ne folyjon be az elemes részébe.
Az epilátor részével is elégedett vagyok, a bajszomon használom nekem kiszed minden szálat.
Egyedüli hátránya tényleg az hogy elemes és hamar lemerül ezért 4 csillag, de párom mondta hogy majd ad hozzá kis elem alakú aksit amit majd tölthetek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

vadkapor

2018. szeptember 28.

Nekem minőségi problémáim vannak vele. Repedések keletkeztek a burkolatán, pl a cserélhető kefe alatti részen a csavarok mellett, ívben, szimmetrikusan. Két éve megvan, de ritkán használtam, összesen kb egy hónapot, napi egyszer. Saját tokjában tároltam, vigyáztam rá. Sajnálom, mert praktikus kis eszköz lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

gabobaby

2018. szeptember 13.

Magamnak vettem, hogy a krémet majd bemasszírozzam vele az arcbőrömbe. Erre nem jó, a kefébe tapad a krém, nem dolgozza be. Gyenge az erőssége is. Aztán rájöttünk, hogy párom összenőtt szemöldökére milyen jó az epilátor, de sajnos alig egy évig bírta. Megállt és azóta nem működik. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

hajnalkaeva

2018. augusztus 12.

Januárban vásároltam a készüléket. Gyakorlatilag csak a kefe részét használom azt viszont minden áldott nap,bár tudtam hogy elemes ,úgy vélem mégis a hátrányára válik (csökkenő energia miatt csökken a hatásfok is, lassan forog vagy nem is forog a kefe, aztán kikapcsolom és vissza ekkor jó lesz). Az epilátor nem igazán nyerte el a tetszésem. Gyenge is, és nem hozza azt a szintet amit elvártam volna,sajnos sok olyan szőrszál van, amit nem tud kihúzni (erősebb, de rövid szálak), és amiket elcsíp, azok közül jó néhányat csak eltép. Én 18.000 ft-ért vettem ,így azért ár érték arányt tekintve nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Aquila

2018. április 4.

El sem tudom mondani milyen régóta vágytam rá, de valahogy borsosnak éreztem az árat (pedig sok helyen 10-13 ezer körül lehet kapni), aztán pár hete a tescoban voltak hatalmas leértékelések és be tudtam újítani 75%-kal olcsóbban, mindösszesen 3 ezer forintért. Na pont ennyit is ért nekem. Hatalmasat csalódtam vagy mondjuk inkább úgy messze nem hozta az elvárt szintet. Az arctisztító kefe nekem semmivel nem eredményez több vagy nagyobb tisztaságot mint egy sima arcradírozás, sőt ha minden nap használtam, akkor még apró pattanások is megjelentek az arcomon és a homlokomon plusz nekem egyáltalán nem habosította fel a zselés arclemosómat így még több is kellett belőle mint amikor csak simán a kezemet használtam. Az epilátor része valóban könnyen használható, nagyon jó, hogy két irányba is mozog, abszolút megy a szemöldök formázás vele. Viszont nagyon úgy fest hogy nem kitépi, hanem hanem eltépi a szőrszálakat, ugyanis végig megyek pl az államon vele, minden szép és jó, simának hat és 2-3 nappal később meg már ordas nagy és durva szálak vannak az epilált területen, pedig amikor gyantáztam vagy csipesszel szedtem akkor azért min. 1 hetet sima volt. Abban teljesen biztos vagyok, hogy az eredeti árát egyáltalán nem érte volna meg nekem, így ezzel a pár ezer forintossal meg úgy vagyok korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Nessy

2017. november 21.

Ígértem egy update-et:
Azóta is használom, ami azt jelenti, hogy már 3 éve! Hihetetlen! Az utóbbi időben, főleg az epilátort, mert az arckefe nekem macera volt, hiába működött kitűnően. Mossa krémes lemosóval kipróbáltam a napokban és hihetetlen! Gyönyörűen tisztít, de nem szárít és nem hámlaszt túl. Tökéletesen puha a bőröm, pedig csak minimális mennyiségű hidratáló krémet használok (az is Mossa). Nagyon megérte az árát. Rendeltem hozzá pár arckefe kiegészítőt, remélem azokkal csak még jobb lesz.
2014. december 16.
A Clarisonic nagyon tetszett, mióta először megláttam, viszont kicsit túlságosan drágának tartom. Örültem, amikor az ilyen-olyan no-name hasonmások után a Braun is kitalált egy ilyesmit (miután megrendeltem, egy nappal később láttam, hogy most már Magyarországon is kapható a Clinique arckeféje, azért azon még elgondolkodtam volna, na mindegy). Az arcbőröm érzékeny, pattanásokra hajlamos, tág pórusú és sajnos (ciki, de) elég gyorsan nő rajta a szőr, a gyantától mindig kipattog, a csipesz szemöldöknél még hagyján, de bajusznál nekem lehetetlen. Így nagyon örültem, hogy itt az arckefe mellett egy pici epilátort is kaptam, ami tényleg nagyon jól működik, nem is olyan fájdalmas, könnyen megszokható, még csak a bőröm sem pirosodott ki tőle annyira. A kefe nagyon puha sörtéjű, de szépen tisztítja a bőrt, nagyon-nagyon puha lesz használat után, de még csak pár napja használom, úgyhogy később fogok update-elni.
Elemmel működik, zuhany alatt is lehet használni. Nekem vannak tölthető elemeim, így nem gond, de lehet ez valakit esetleg zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Ígértem egy update-et:
2014. december 16.

AnnamariaGigi

2017. április 30.

Én nagyon szeretem, reggel és este is használom. Az orromon eltűntek a pórusok, ami zseniális. Bár lehet, hogy ehhez köze van a hámlasztóknak is (paula és cosrx aha). Kb két hónapja van meg, még nem kellett kefét cserélnem. Tényleg minden szennyeződést levisz, nem irritál. Az arcepilátor tök jó a szemöldökömre, úgyhogy igazi barátom lett ez a termék.

Update: sajnos le kell pontoznom, fél év után elromlott. Befolyt a víz az elemhez, majd be is ragadt, nem tudtam szétszedni, ki kellett dobnom. Roppant szomorú vagyok:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Szane

2017. február 19.

Az arctisztító része nagyon kellemes, én szebbnek, kisimultabbnak látom az arcom.
DE igazán az epilátor miatt vettem meg. Azt tapasztaltam, hogy a vastag, rövid szőrszállal nem boldogul, már a bajusznál se. Meg kell várni, hogy hosszabb legyen, akkor viszont eredményes a gép. Az államon teljesen hatástalan, abszolút nem hozza a várt simaságot akárhogy forgatom, inkább csak eltöri a szálakat. Sajnálom, mert sokat vártam tőle, pláne az értékeléseket olvasva.

UPDATE: Minden héten használom és nálam nagyon gyorsan elemet kell cserélni benne, így sokkal jobban örülnék, ha akkus lenne. Amikor merül az elem, szó szerint akad a bőrön és tépi a szőrt (fáj!!!), elemcsere után nincs gond, de azért ennél hosszabb használhatóságra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Luiselotte

2017. február 5.

Karácsonyra kaptam, magamnak nem biztos , hogy megvettem volna ennyiért.
Mindkét funkcióját próbáltam és nagyon elégedett vagyok.
Az epilátor a legkissebb ,leggyengébb ,ámde napfényben szépen látszó és idegesítő pihét is eltünteti. Szemöldökre is használom , igaz csak óvatosan, mert félek, hogy belekapok vele.
Az arctisztító kefét heti 2x használom és tükörsima bőrt eredményez, az orrromról is eltünteti a pici pöttyöket , teljesen megújult tőle az arcom. Az itteni véleményeket elolvasa én nem nyomom rá az arcomra és ígyis maximális a hatása. Amit hiányolok az egy szép kis táska hozzá, most egy másik ajándékszett kis neszeszerében tárolom, hogy ne legyen szerteszét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Karácsonyra kaptam, magamnak nem biztos , hogy megvettem volna ennyiért.
Mindkét funkcióját próbáltam és nagyon elégedett vagyok.

Cherryeszti

2017. január 24.

2 hete használom és elégedett is vagyok vele meg nem is. Mind két funkciójában van, amit szeretek és van, amit nem. Az epilálással kezdem. Imádom, hogy többet nem kell bajuszgyantára mennem ez teljesen megoldja a problémát, szemöldökre azonban nem elég precíz. Az egyik szemöldökömet sikeresen túlszedtem vele, mert még így is nagy a feje és túlszaladt, vagy csak én vagyok nagyon béna...
A keféjére először azt hittem, hogy túl gyenge. Eddig egy kézi arckefét használtam, amivel hülyére súrolhattam az arcom, de nyilván nem tesz jót neki. Ez gyengéden dörzsöli csak, de esküszöm hatékonyabb így, mint a kézi súrolással. Csak megszokás kérdése, de szuper jó a keféje is. Összességében ajánlom a terméket, a tág pórusaimat szuperül kitakarítja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.