Braun

Ár:   69 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timibaby, Módosítva: 2014. június 30.

Ár:   69 990 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Otthoni IPL szőrtelenítő gép a Brauntól. Látható eredmények akár már 6 használat után.

IPulse technológiával rendelkező gép, "V" aktiváló géllel, bőr szenzorral, mely megállapítja, hogy milyen fokozaton kell végeznünk a kezelést.

timibaby

2014. szeptember 8.

Upd3: Tovabbra is hasznalom renduletlenul, az eredeti szor mennyisegenek kb. a 10%-at kell meg kezelnem, ugyanis a tobbi maradektalanul kihullott, es meg sem probalnak visszanoni :) Azt hiszem ez volt eletem legjobb beruhazasa ;)

Upd2: Lanyok!!! Aki gondolkozik egy ilyen vagy ehhez hasonlo otthoni gep megvetelen, azt csak batoritani tudom. Evek ota nezegettem ezeket a gepeket, de nagyon dragallottam oket. Majd a nemeteknel most behoztak ezt a fajtat penzvisszafizetesi garanciaval. Gondoltam vagy talal vagy halal. Es nagyon boldog vagyok mar most, hiszrn nincs egy honapja, hogy elkezdtem hasznalni, es mar latvanyosan kevesebb a szor. "Dokumentalom" a kezelesek hatasait ugy, hogy fenyekepeket keszitek a kezelesek utan. Ma volt a negyedik hasznalat, es visszaneztem a kepeket, es leesett az allam :) imadoooom ezt a csoda szerkentyut :) Abszolut 5*

Upd: A masodik hasznalaton is tul vagyok, mert nem a javasolt kethetenkent hasznalom, hanem hetente. Igazabol nem hullott ki meg egy darab szor se, viszont mar az elso hasznalat utan lassabban nottek vissza, most pedig a masodik kezeles utan puhabbak a kinovo szorok, tehat nem olyan "eros borosta" (van ilyen kifejezes? :D ) erzetuek. Ugyhogy tovabbra is bizakodom. Egyebkent en vagyok az elviekben "tokeletes alany" az ipl-re, mert vilagos borom es sotet szorom van. Marad a 4*, es igerem visszaterek :)

Még csak az első kezelésen vagyok túl, és azt is tegnap végeztem el, így hatékonyságról egyenlőre még nem tudok nyilatkozni. Viszont a kezelés az olyan, mint amit a "rendes" kozmetikai szalonban végzettekről mondanak: a kezelt felület 1-2 másodpercig áramütés vagy tűszúrás-szerű érzetet ad, azonban egyáltalán nem fájdalmas. Nekem még csak be sem pirosodott a bőröm tőle. Egyenlőre izgatottan várom az eredményeket. :) Megelőlegezek egy 4-est neki, mert annyira profi gép, aztán majd mindenképpen jövök update-elni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.