Best of Beauty 2019

Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   műszaki boltok, online

• Különböző hőmérséklet fokozat: 130°C-tól 200°C-ig, 5°C-os lépésekkel
  • Automata kikapcsoló funkció

Zanzara

2015. július 18.

Ritkán használom, de akkor gyönyörű, egészséges sima hajat varázsol nekem, ami tartós is. Volt több hajvasalóm is már, de ez az egyetlen biztosítja, hogy ne göndörödjön vissza a hajam. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

LadyLatte

2015. május 6.

Karácsonyi ajándék volt, összességében meg vagyok vele elégedve, nem tépi a hajam, a lapok szép simák és hamar fel is melegszik. Bár a hajgöndörítés nem megy vele még teljesen (nem is értem, a régivel pikk-pakk sikerült ezzel meg siralmas amit összehozok) de szerintem ez az én hibám, majd belejövök. Fényes, szép ápolt hajat eredményez. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

Mossyka

2014. április 23.

Erre cseréltettem ki a Remington S7200-zat, ami már kibontáskor karcos és sorjás volt. 3500 forintot fizettem rá, de teljesen megérte. Míg a másik Remingtonommal (sleek&smooth) 200 fokon többször is át kellett mennem egy tincsen, hogy egyenes legyen, ezzel 180°C-on 1x áthúzom és teljesen egyenes lesz. A lapok könnyedén csúsznak a hajban és szerencsére nem tépi a sörényem sehol. Ja, és HIHETETLENÜL puha lesz tőle a hajam. Ha be van kapcsolva az ion-funkció, ilyen furi sziszegő hangot ad ki amin elsőnek nagyon meglepődtem. És való igaz, sokkal fényesebb lett tőle a haj. Az egyedüli negatívum az az, hogy vasalás közben könnyű elállítani a hőfokot, mert felül vannak a gombok, de ez megbocsájtható. 17 ezer forintért vettem, egyelőre teljesen megérte. Elég nehéz is, de érződik hogy azért, mert van benne anyag rendesen.
Amikor melegszik felfele a kijelző piros és ha elérte a beállított hőfokot akkor vált zöldre. Miután kikapcsoltuk (de még be van dugva a konnektorba) a kijelző pirosan világít és egy kis szimbólum villog rajta, hogy ne nyúljunk hozzá, mert még meleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.