Braun

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2015. november 6.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun Satin Hair 7 IONTEC hajszárítót kifejezetten úgy tervezték, hogy az, a hajszárítás során visszaállítsa a haj egészségét és ragyogását.
Állandó, pontos hőfokszabályozójával és hidratűló tulajdonságával a Braun Satin Hair 7 hajszárító az egészséges hajformázás jelzáloga.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ildiko969

Korcsoport: >54
2020. augusztus 5.

Nekem a Color változat van ebből a sorozatból. Nem rossz, de egy olcsóbb hajszárító is tudja ugyan ezt a szárítást. Azért ezt választottam mégis, mert gyönyörű. Tetszik a világító zöld csík a tetején. Kicsit nagy és kicsit nehéz, de azért kap 5*-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Szandika12

2019. január 14.

Talán erre a hajszárítóra hasonlít legjobban az enyém, csak az összecsukhatós, de ugyanilyen braun satin hairos,nagy szerepet játszik a puhaságban, könnyen kezelhetőségben, valamint egyenes lesz a hajam egész héten, nagyon hálas vagyok érte, mert évekig szabad levegőn szárítottam meg a hajam, emiatt hullámos, kezelhetetlen volt, sokszor volt kócos, nehezen lehetett kivasalni. Ha ezt a hajszárítót használom, a többi nap már elő se veszem a hajvasalót, tehát most már elég ritkán használom, ami jó mert nagyon kiszárította nekem hosszú távon. Ez a hajszárító viszont nagyon mesés. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.