Braun

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2015. november 6.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun Satin Hair 7 IONTEC hajszárítót kifejezetten úgy tervezték, hogy az, a hajszárítás során visszaállítsa a haj egészségét és ragyogását.
Állandó, pontos hőfokszabályozójával és hidratűló tulajdonságával a Braun Satin Hair 7 hajszárító az egészséges hajformázás jelzáloga.

Ár: 5000 , Eladó: Vicus7
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
Szandika12

2019. január 14.

Talán erre a hajszárítóra hasonlít legjobban az enyém, csak az összecsukhatós, de ugyanilyen braun satin hairos,nagy szerepet játszik a puhaságban, könnyen kezelhetőségben, valamint egyenes lesz a hajam egész héten, nagyon hálas vagyok érte, mert évekig szabad levegőn szárítottam meg a hajam, emiatt hullámos, kezelhetetlen volt, sokszor volt kócos, nehezen lehetett kivasalni. Ha ezt a hajszárítót használom, a többi nap már elő se veszem a hajvasalót, tehát most már elég ritkán használom, ami jó mert nagyon kiszárította nekem hosszú távon. Ez a hajszárító viszont nagyon mesés. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.