Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: godori, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 1000W teljesítmény, Hőfokozat beállítás:3
  • Fúvóáserősség beállítás:3
  • Hideg levegő fúvás
  • Hálószerű filter: a hajtöredezés megakadályozására
  • Gőzfejlesztő rendszer
  • Kisméretű hajformázó kefe:27mm átmérővel, Nagyméretű kerek hajformázó kefe: 38mm átmérővel, Hajdúsító kiegészítő, amely megemeli a hajszálakat és dús hatást biztosít, Akasztókarika
  • Működtető kábel hossza: 2méter

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ErikaTownsend

Korcsoport: >54
2017. augusztus 4.

Imádom ezt a hajformázót!
Az elsőt kb 10 évig használtam. Miután megadta magát ugyanezt újravettem.
Ahogy az előttem véleményező irta, én is kb 90%-ig hajszáritóval megszáritom a hajam, majd jöhet ez a hajformázó.
Most viszonylag rövid hajam van és szuper módon, gyorsan megformázza.
A cserélhető fejeket könnyű tisztitani is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádom ezt a hajformázót!
Az elsőt kb 10 évig használtam. Miután megadta magát ugyanezt újravettem.
Most viszonylag rövid hajam van és szuper módon, gyorsan megformázza.
A cserélhető fejeket könnyű tisztitani is.

Ladybrown

2017. április 22.

Nekem ez a gép már szerintem 10 éve megvan (így nem tudom, lehet-e kapni) és nagyon szeretem! Az előttem szóló írta, hogy a hosszú hajjal nem tud mit kezdeni, ez valóban így van,de nem gondolom, hogy az ilyen típusú gépeket derékig érő hajra kalibrálták volna. Amikor hátközépig ért a hajam, kicsit félretettem pihenni (1-2 évre), de a rövid hajamhoz a kicsit fej szuper, most vállig érő hajam van, ahhoz a nagyobb körkefét használom. Alapvetően a hajamat gyorsan megszárítom 90 %-ig egy hajszárítóval és utána vetem be ezt úgy, mint a hajvasalót (nagyobb tincsenkénk). Kb. 10 perc alatt végzek a törölközőszáraz hajtól a formázottig. Nekem tartós is a hullám/dúsító hatás. Még mindig működik, a fejeket a leszedhetőség miatt szuperül lehet tisztítani (a hajhabok és egyéb formázók miatt én zsíroldóval szoktam). Nekem szuperül bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

umpalumpa

2014. december 16.

Valamikor régen ilyet kaptam a barátomtól. Nagyon örültem neki, de nehezen bírt el a sok és akkor még igen hosszú hajammal. Akkor még nem tudtuk, hogy érdemes ilyesmiből minél nagyobb teljesítményűt választani, ha erős hajhoz szánod. A kisebb kefét nem is használtam, a nagyobb jobb volt és a hajtőemelő is működött, ha volt időm azzal még, mint egy diffúzorral is meg lehetett szárítani a hajam. Elég hamar megadta magát sajnos. Nem tudom kapható-e még. Manapság már félhosszú a hajam, de 1000 W alá nem adnám, ha vennék ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 16.