Braun

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun Silk-épil 7 készüléket úgy tervezték, hogy annak segítségével a nem kívánatos szőrszálak eltávolítása gyors, kíméletes és egyszerű legyen.

Verseau

2015. október 12.

Gondoltam beruházok egy Epilátorba, mert a gyantát nem bírja a bőröm, a borotvától pedig már kitör a frász,mert már két naponta kellett borotválni a lábam amit úgyszintén már kezd tönkremenni a bőröm.Nagyon jo készülék!Egyszerű használni és zuhanyzás közben is tökéletesen működik.Nagyon fáj,de ez nyilván nem a gép hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.