Braun

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Media Markt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sheilagold, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Ár:   14 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Media Markt
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Silk-épil 3 a könnyű szőrtelenítés kiváló eszköze.

A 20 csipesz a gyökerüknél fogva távolítja el a szőrszálakat, így bőre simává válik. A Smartlight segít önnek, hogy az összes apró szőrszálat észrevegye, és minden szálat eltávolíthasson.

Kingucii

2016. október 20.

Nekem ilyen epilátorom van, és azt kell hogy mondjam nagyon szépen teljesít! A lámpa hozzá nagy segítség, minden szőrszálat kitép, nem fájdalmas. ( bár mindenkinek más a fájdalomtűrő képessége) Van hozzá egy géles tasak, amit előtte 1 órával be kell tenni a fagyasztóba és rá lehet tenni a fájdalmasrészekre. Én ezt csak 1x használtam,nekem utána igaz,hogy kipattog, de hamar elmúlnak a pöttyök, szóval bárkinek tudom ajánlani, szuper termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.