Braun

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rita001, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun Silk-épil 5 epilátort úgy tervezték, hogy a nem kívánatos szőrszálakat hatékonyan, kíméletesen és egyszerűen távolítsa el.Hatékony epiláló rendszere a szőrszálakat a gyökerüknél fogva távolítja el és heteken át tartó sima bőrt hagy maga után.Mivel az újranövekedő szőrszálak már puhák és vékonyak, nincs többé borostás bőr.

Ár: 8500 , Eladó: Ginger55
Állapot: Egyszer használt szinte új, dobozával együtt!, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost vagy , postán maradó csomag .
erospiros

2019. június 2.

Teljesen jó epilátor, nincs vele semmi gond. Az, hogy többször át kell menni egy adott területen, úgy tapasztaltam más márkánál is előfordul, ez nem von le az értékéből. Én még csak az első fokoztatot használtam, de azzal is seperc alatt végeztem. Az arctisztitó készülékkel egy csomagban vásároltam meg akciósan, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

bettireka

2019. január 31.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon kíméletes, még a térd- és könyökhajlatban is tűrhető és tényleg kiszedi a rövid szálakat is. Kényelmes a használata a billenő fejjel és nincs traktor hangja. Természetesen 1 áthúzás nem elég egy területen, mint ahogy egyik epilátor esetén sem (szerintem ez nem is lehet elvárás), de viszonylag gyorsan lehet vele haladni. Jó kis gép, nálam eddig teljesen jól teszi a dolgát és tetszik a hozzá kapott arctisztító kefe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Daisy25

2018. február 28.

Ajándékba kaptam Tesco leértékelés után.
Előnyei: lámpa jól világít, vízálló, maszírozó görgő miatt alig érzek fájdalmat így gyorsan végzek, mozog a feje így jól illeszkedik a testhez.
Hártányok: nincs akksija, bikinivonalra túl nagy a feje, a hátsó gomb nagyon rossz helyen van, mert könnyű véleltenül megnyomni és leesik a feje.
Összeségében Nagyon jó, de az árát nem éri meg, csak akcióbn venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Ajándékba kaptam Tesco leértékelés után.
Összeségében Nagyon jó, de az árát nem éri meg, csak akcióbn venném meg.

psvivien

2018. február 15.

A korábbi Philips gépemhez képest ez sokkal kevésbé fájdalmas, viszont elég hosszadalmas vele végeznem, mivel mindig hagy maga után szőrszálakat, így nem elég 1x végigmennem vele, hanem többször kell végighúznom az adott részen és még ezek után sem lesz tökéletes az eredmény. Nekem trimmelő fej is van hozzá, amit nagyon szeretek, mert a 100%-os eredmény eléréséhez a végén még azzal végigmegyek és így lesz tökéletes. Ahhoz képest, hogy Braun jobbat vártam tőle, illetve az ára is jóval borsosabb, mint más márkák epillátorai, ezért nálam egy kicsit csalótás volt, ezért kap csak 3 csillagot nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Niki90

2017. június 20.

Imádom *.* Egy 10 éves Braun epilátort használtam, csak letépte a szőröket és borostás maradt utána a lábam. Ma láttam meg azt a kis gépet a Tescoban és be is ruháztam rá. Milyen jól tettem. Nem hittem volna, hogy az epilálás lehet fájdalommentes de ezzel a géppel lehetséges. A masszírozói kellemesen elveszik a fájdalmat, gyorsan lehet vele haladni, nem hagy hátra szőrszálakat. Lábon, karon, hónaljon is tette a dolgát. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Dalmicica

2017. május 16.

Sajnos le kell hogy pontozzam.Azért kap 2 pontot, mert az első évben egész jól működött, valamint a hozzá kapott arctisztítót imádom a mai napig. Nade...3.éve használom. Ajándékba kaptam...Már az elején hagyott hátra szőrszálakat...Hát messze volt a sima bőrtől a végeredmény...elég csalódott voltam...nem 2 fillér ez sztem...ma akartam elkezdeni a nyári tatarozást...erre...alig szed ki valamit....hát azthittem hanyatt esek a kádszéléről...évente kellene új epilátort venni??? vagy mi a fene??? A tök egyszerű philips jobban teljesít 10év után mint ez...botrányos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Heyy

2016. szeptember 4.

Nagyon jó! Ez előtt egy ősrégi Philipst használtam, ahhoz képest ez nem fáj, halkabb, gyorsan dolgozik. A led lámpa nagyon hasznos, a masszázsgörgők is királyak. A hozzá kapott arctisztítót nagyon szeretem, viszont a hűtőkesztyűt nem használom, de szerintem érzékenyebb bőrűeknek nagyon hasznos lehet. Nagyon ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Dodi95

2016. július 14.

Ez az epilátor valami hihetetlen! Ez az első braun termékem, de maximálisan meg vagyok vele elégedve. Eddig csak az első fokozatában használtam, de még így is kb fél óra alatt végeztem a két teljes lábammal, alig lehet érezni valamit, miközben dolgozik. Nagyon tudom ajánlani, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Eszti24

2015. szeptember 7.

Nekem ennek a kis kütyünek a tesója, a Body&Legs verzió van meg, szintén hálózatról működő gép, így a "gyorsan meghal az aksi, és a fél lábam szőrös marad" probléma azonnal megszűnik általa. Nagyon precíz, szépen dolgozik, meglehetősen gyorsan is lehet vele haladni, szeretem. Ahhoz van borotvafej, trimmelő fej, és hűtőkesztyű, ehhez a verzióhoz nem tudom pontosan, mi jár. De mivel a gép maga tök ugyanúgy néz ki, felteszem, abban nincs sok eltérés, szóval ha az a kütyü 5*, akkor valószínűleg ezzel sincs baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.