Braun

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rita001, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun Silk-épil 5 epilátort úgy tervezték, hogy a nem kívánatos szőrszálakat hatékonyan, kíméletesen és egyszerűen távolítsa el.Hatékony epiláló rendszere a szőrszálakat a gyökerüknél fogva távolítja el és heteken át tartó sima bőrt hagy maga után.Mivel az újranövekedő szőrszálak már puhák és vékonyak, nincs többé borostás bőr.

HontiAgi

2019. november 4.

Az enyém most halálozott el... már több éve megvolt, nem is emlékszem mikor kaptam, most viszont használat közben egyszercsak úgy döntött, hogy a motorja és a forgó tárcsa között ő nem hajlandó többet kontaktot tartani. Először arra gyanakordtam, hogy valamiért elakadt, gondoltam szétszedem és kipucolom, legalább ennyi haszna legyen az elhagyott műszaki pályámnak, de olyan pici csavarjai voltak, hogy a saját szabvány csavarhúzó készletemmel nem tudtam leimádkozni. Szerencsére a páromnak munka miatt van valami extra mini készlete is, azzal szét tudtam szedni és hiába pucoltam gondosan minden használat közben/után, tele volt az évek alatt felgyűlt szőrszálakkal, amik elakasztották a kis műanyag fogaskerekeit, amik így konkrétan szétmarták egymás fogait és már csak elforogtak egymás kellett. Mehet az egész a kukába.
Szóval lányok, akinek ilyene van szerezzen be hozzá egy mini csavarhúzót és a fogaskerek között is pucolja rendszeresen!!!
Ezen - és úgy általánosságban a Braun epilátorok túlárazottságán - kívül (gondolom még tovább bírta volna, ha normálisan le van szigetelve) az egyetlen bajom az volt vele, hogy a vezeték olyan lazán illeszkedett a végébe, hogy nem egyszer használat közben esett ki belőle. De kétség nem fér hozzá hibáit leszámítva jól dolgozott. Az utódja tuti akksis lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Babooca

2019. szeptember 16.

Egészen addig el voltam vele, míg véletlenül le nem ejtettem működés közben. Még 2016-ban vettem a tavaszi Glamouron. Semmivel nem jobb a régi készülékeimnél, ez nem olyan alapos, mint a régiek. Gyorsabban végeztem vele, de csak látszatra, rá egy hétre újra borostás lettem, ami kicsit elkeserített. Rendszeresen letörte csak a puha szálakat, így nem olyan alapos. Azóta lecseréltem egy hasonló Braunra, de azt még nem használtam az IPL mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Mibona

2019. június 22.

Eleinte imádtam! Tök jól működött.
Mondhatni ingyen volt, mert melóban kapott karácsonyi utalványból vettem és nagyon jól tettem, mindent kihúzott, puha, selymes és szőrtelen volt mindenem. Emlékszem, még az apró borostákat is kihúzta.
Most meg másfél éves, télen pihent kicsit és most, hogy újra elővettem, hatalmas csalódás.
A hónapjamat félig szedte ki, forgathatom, simítgathatom akárhogy, nem szedi ki a többi szőrt. Ugyan ez igaz a szeméremdombomra is.
Már a lábamon ki sem próbáltam, úgy felhúzta az agyam. Még egy próbát teszek vele, és ha tovább táncol az idegszálamon, megy a kukába! :@ Azért egy másfél éves készüléket kidobni elég környezetszennyező és az ára miatt nagy luxus is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Eleinte imádtam! Tök jól működött.

erospiros

2019. június 2.

Teljesen jó epilátor, nincs vele semmi gond. Az, hogy többször át kell menni egy adott területen, úgy tapasztaltam más márkánál is előfordul, ez nem von le az értékéből. Én még csak az első fokoztatot használtam, de azzal is seperc alatt végeztem. Az arctisztitó készülékkel egy csomagban vásároltam meg akciósan, ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

bettireka

2019. január 31.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon kíméletes, még a térd- és könyökhajlatban is tűrhető és tényleg kiszedi a rövid szálakat is. Kényelmes a használata a billenő fejjel és nincs traktor hangja. Természetesen 1 áthúzás nem elég egy területen, mint ahogy egyik epilátor esetén sem (szerintem ez nem is lehet elvárás), de viszonylag gyorsan lehet vele haladni. Jó kis gép, nálam eddig teljesen jól teszi a dolgát és tetszik a hozzá kapott arctisztító kefe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Daisy25

2018. február 28.

Ajándékba kaptam Tesco leértékelés után.
Előnyei: lámpa jól világít, vízálló, maszírozó görgő miatt alig érzek fájdalmat így gyorsan végzek, mozog a feje így jól illeszkedik a testhez.
Hártányok: nincs akksija, bikinivonalra túl nagy a feje, a hátsó gomb nagyon rossz helyen van, mert könnyű véleltenül megnyomni és leesik a feje.
Összeségében Nagyon jó, de az árát nem éri meg, csak akcióbn venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Ajándékba kaptam Tesco leértékelés után.
Összeségében Nagyon jó, de az árát nem éri meg, csak akcióbn venném meg.

psvivien

2018. február 15.

A korábbi Philips gépemhez képest ez sokkal kevésbé fájdalmas, viszont elég hosszadalmas vele végeznem, mivel mindig hagy maga után szőrszálakat, így nem elég 1x végigmennem vele, hanem többször kell végighúznom az adott részen és még ezek után sem lesz tökéletes az eredmény. Nekem trimmelő fej is van hozzá, amit nagyon szeretek, mert a 100%-os eredmény eléréséhez a végén még azzal végigmegyek és így lesz tökéletes. Ahhoz képest, hogy Braun jobbat vártam tőle, illetve az ára is jóval borsosabb, mint más márkák epillátorai, ezért nálam egy kicsit csalótás volt, ezért kap csak 3 csillagot nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Niki90

2017. június 20.

Imádom *.* Egy 10 éves Braun epilátort használtam, csak letépte a szőröket és borostás maradt utána a lábam. Ma láttam meg azt a kis gépet a Tescoban és be is ruháztam rá. Milyen jól tettem. Nem hittem volna, hogy az epilálás lehet fájdalommentes de ezzel a géppel lehetséges. A masszírozói kellemesen elveszik a fájdalmat, gyorsan lehet vele haladni, nem hagy hátra szőrszálakat. Lábon, karon, hónaljon is tette a dolgát. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Dalmicica

2017. május 16.

Sajnos le kell hogy pontozzam.Azért kap 2 pontot, mert az első évben egész jól működött, valamint a hozzá kapott arctisztítót imádom a mai napig. Nade...3.éve használom. Ajándékba kaptam...Már az elején hagyott hátra szőrszálakat...Hát messze volt a sima bőrtől a végeredmény...elég csalódott voltam...nem 2 fillér ez sztem...ma akartam elkezdeni a nyári tatarozást...erre...alig szed ki valamit....hát azthittem hanyatt esek a kádszéléről...évente kellene új epilátort venni??? vagy mi a fene??? A tök egyszerű philips jobban teljesít 10év után mint ez...botrányos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Heyy

2016. szeptember 4.

Nagyon jó! Ez előtt egy ősrégi Philipst használtam, ahhoz képest ez nem fáj, halkabb, gyorsan dolgozik. A led lámpa nagyon hasznos, a masszázsgörgők is királyak. A hozzá kapott arctisztítót nagyon szeretem, viszont a hűtőkesztyűt nem használom, de szerintem érzékenyebb bőrűeknek nagyon hasznos lehet. Nagyon ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.