Braun

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vviki, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyantával nem elérhető, legrövidebb szőrszálakat is eltávolítja.
A Silk-épil 7 epilátor még a legrövidebb, legfinomabb, akár 0,5 mm hosszúságú szőrszálakat is eltávolítja. Ezek akkorák, mint egy homokszem. A Braun Close-Grip technológia 40 csipesze garantálja a kiváló teljesítményt és az alapos szőreltávolítást.
Mivel a készülék vezeték nélkül működik, szárazon és a fürdőkádban, vagy a zuhany alatt is használhatja a leggyengédebb epiláláshoz.

Braun Silk-épil 7 Dual 7751 Wet & Dry
Ár: 12000 , Eladó: eeraa
Állapot: hibátlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Kálvin tér
AyaDid

2019. május 11.

A Philips legolcsóbb alapdarabja után döntöttem úgy, hogy kipróbálok egy komolyabb Braun elpilátort.Tetszett, hogy halkabb és kíméletesebb. Sokkalta kevésbé volt fájdalmas, mint amit megszoktam korábbról. A szőbenövést bár vele sem tudtam elkerülni, de nem is volt annyira vészes, mint korábban. A problémáim ezzel a termékkel... Nem működik hálózatról (mert hogy "wet" is, ami engem amúgy nem érdekelt)! Ha hirtelenjében kellene használni és nem volt felöltve korábban, akkor annyi. A masszírozó fej miatt nem eléggé hatékony az epilálás, így ideje korán leszedtem ezt a fejet és "pucéran" használtam - így már profin tudtam epilálni! A minőség nem valami óriási: széttört benne egy alkatrész, emiatt most már nem is használom, mert nagyon fura hangokat ad ki. Apropó fura hangok: ha valamilyen oknál valaki azt tapasztalja, hogy hangosabb az eszköz, mint korábban, érdemes szétszedni. Egyszer bekerült valahogy egy aprócska kavicsa gagyi műanyag fogaskerék rendszerbe és emiatt jó hangosan zörgött használat közben. Természetesen a műanyag fogak is lenyesődtek egy kis részen. Azért is érdemes néha szétszedni az epilátort, mert bejuthatnak mélyebbre is szőrmaradékok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

pirospipacsocska

2019. március 20.

Nekem a Braun Silk Epil 1 alap gépem van,a 20 csipeszes.De barátnőm vett egy ilyen 7-et,és megengedte,h kipróbáljam.Atyaég!Ez a gép egy gyenge kis vmi,attól féltem használat közben,nehogy szétessen a kezemben!A masszírozó része csak akadályozott abban,h megfelelően odaférhessek a bőrömhöz.És 40 csipesz ide vagy oda,nekem talán még gyengébb munkát végzett a lábamon,mint az én 20 csipeszesem! 😕Egyszóval ha egyszer majd tönkremegy az enyém,ilyet tuti biztos nem fogok venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Panka86

2018. július 29.

Bevallom előbb megvettem, aztán az itt olvasott véleményektől elbizonytalanodtam. Ok nélkül, mert bár biztos mindenkinek más jón be, nekem tökéletes. Azért ezt a kivitelt választottam, mert nem tartottam a hozzá más csomagban kérhető motyókat annyira fontosnak, mint amennyivel többe került. Az alapmodell akciósa 15 000 volt, Ami plusz nálam,lehet külön alkatrészként elektromos borotvafejet venni, ami nekem bikinivonalhoz és hónaljhoz szimpi. A ledfény engem nem zavar nappali fénynél, este kifejezetten hasznos. Az, hogy egy fürdőkádban is ajánlott termék nem használható töltőn, valljuk be a mai világban érthető, 100ból egy nő megpróbálná úgy a kádban, és agyonvágná az áram. Emellett nekem használat közben nem merül le, utána pedig feltöltve teszem el. Nekem szépen gyorsan dolgozik, kb 20 perc volt a két teljes lábam és alkarom első alkalommal (előtte borotváltam), azóta kb 10 perc alatt végzek. A szőke pihéket is viszi. Szőrbenövést csak első alkalommal okozott,erre számítottam is leírás alapján. Nagyjából 10 naponta ismétlek, úgy az állomány ötöde nő vissza addig. Vizes használattal nincs tapasztalatom. A kivitele igényes, masszív, nem sérülékeny a felülete. Színben a szürke jobban tetszett volna, de ennyi pénzért nem válogatok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

kri64

2018. július 28.

Pár éve vettem, azt reméltem, csak azért nem bírtam az epilátorozást mert egy régi, szar készülékem volt, és adni akartam a témának még egy próbát. Hogy biztosra menjek, kb a legjobbakat ígérőt vettem meg, még úgy is, hogy akkor még elég drágának számított nekem érte ez a pénz, és valamiért úgy rémlik drágább is volt, mint ahogy itt írják de nem biztos. Alkalomadtán használom, de nem egy csoda készülék. Bár ez már nem sérti fel a bőröm (és ezért adok két csillagot), mint az a régi, amit emiatt nem is használtam inkább, viszont mintha sok szálat csak eltépne, és nem hiszem, hogy én csinálom rosszul. Víz alatti funkció baromira vonzott, mert nem szeretem a fájdalmat, de tök felesleges, mert nem szedi fel a letapadt szálakat. Ami miatt azóta is inkább gyanta vagy borotva az pedig az a kellemes mellékhatása, hogy bőrrandírozós szappan használata mellett is kb minden második szőrszálam benő ennek a kütyünek a használata után!!! Aminek eredményeképpen borotva után is félcentis szőrörök ékesítik a lábam. Nem való nekem epilátor, vagy valamit rosszul csinálok, vagy ezzel a géppel van a baj? Nem tudom eldönteni, de így sajna csak két csillagot érdemel, mert amihez a legtöbb reményt fűztem (víz alatti használat), annak semmi értelme, csak egy jó kis marketingfogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

kiralykislany

2018. július 8.

Nagyon hangzatos a leírása, de szinte semmi nem igaz belőle. Lassan lehet vele haladni, és nekem folyamatosan borostás maradt tőle a lábam. Szőrbenövést okozott, de olyan mértékben, hogy azt el sem akartam hinni. Amit pozitívnak találok benne, az a kis lámpa, amivel jól meg lehet világítani az adott területet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Sztellaaaaa

2018. július 8.

Szerintem ár-érték arányban a legjobb ajánlat. Elégedett vagyok vele szépen teszi a dolgát, azt kaptam amit vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Gretoo

2018. április 17.

Hagy némi kivetnivalót maga után, de összességében meg vagyok elégedve vele, víz alatt érezhetően kevesebb fájdalommal jár, ha pedig nem víz alatt használom és előtte beszórom a területet hintőporral akkor is kíméletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

stylo

2018. január 22.

Na hát..... legszívesebben visszavinném. Pár órája vettem csak, már most gyűlölöm. A pihés szőreimen úgy megy át, hogy először azt hittem nincs is bekapcsolva. Az apró, épp csak kandikáló szőrökkel dettó semmit nem csinál. A zuhany alatti használat egy komplett átverés. Vízálló, igen, csak a víztől rátapad a szőr a bőrre, amit nem tud felkapni a tárcsája. Vannak rajta ezek a benga kis görgők. Nekem felkaristolják a bőröm. Ez a lámpa meg mindenhova világít, csak oda nem, ahova kéne. Még kész szerencse, hogy nem vettem egy másik színben, ami vagy 15 ropival drágább, és van hozzá egy csomó haszontalan bizbasz. Na igen. A színét már első látásra rühelltem, de gondoltam tök mindegy, majd berakom a fiókba. Ha így átgondolom, ez még zseblámpának se lesz jó, mert ahhoz meg túl hangos. Végtelenül, leírhatatlanul csalódott vagyok!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Vhartai

2017. szeptember 7.

Lassan lehet vele epilalni, rengetegszer kell vegigmenni ugyanazon a részen, hogy alapos legyen a munka, becsipte többször a borom. Inkabb maradok a philips markanal. Csalódás volt. Vezetek nélküli használat az egyetlen előnye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

reginasky

2017. augusztus 27.

Júliusban vettem a készüléket. Amint haza értem vele, kipróbáltam, első benyomás az volt, hogy mennyire gyors, egy kis területen kipróbáltam, lenyűgözött.
Azonban idővel egyre inkább csalódtam benne, konkrétan a kicsi, vékony, pihés szőrrel semmit nem csinál (ami a combomon, felkaromon van), a normálakat meg szerintem nem kitépi, hanem levágja, mint a borotva. Ezt azért is gondolom, mert a régi, ócska epilátorom után rövidebb volt a szőröm egy hétre a használat után, mint a Braun után.
Sajnálom, hogy mások ilyen jókat írtak róla, mert a jó vélemények alapján vásároltam.
Nekem nem merül le gyorsan, 2 használatot egy töltéssel kibír (teljes láb, kar). Viszont a fentiekben leírtak miatt sajnos mindenhol végig kell mennem borotvával is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.