Braun

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SzandrASD, Módosítva: 2015. október 27.

Ár:   38 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 2 fokozatos
  • vízesen és szárazon is használható
  • masszázsgörgőkkel ellátott
  • Close-grip technológia - A 40 csipeszből álló rendszer még a legkisebb szőrszálakat is eltávolitja (0.5 mm)
  • gyengéd a bőrhöz
  • Vízsugár alatt tisztítható

Niki9494

2018. április 17.

Nekem használ!
A kis masszázs görgökkel (vagy mi az) szerintem jobban faj a használata és kevésbé hatásos úgy a gép, több időt vesz igénybe ha fel tettem rá.
Lábon próbáltam ki ott nagyon fájt mert előtte borotvaltam már egy ideje nem voltam hozzászokva a kitépés érzetéhez mint pl intimen és karon. Ott nem volt vészes.
Szerintem jó kis gép, de várd meg a leárazást mert az ára borsos.
Az enyémhez adtak 8 kiegészítőt, amiből az egyik az elemes bikini formázó amit sosem fogok szerintem használni de ha valakinek hasznos várjon a vásárlással mert hamarosan jön az új akkus változata is a csomaghoz( média marktban mondtak)
Nem hagyott az epillator maga után kósza szálakat max ami extra vékony baba szál (combon) azon többször at kell menni.
Kis méretű szálakat is szépen vitte.
Nekem bejön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nekem használ!
Szerintem jó kis gép, de várd meg a leárazást mert az ára borsos.
Kis méretű szálakat is szépen vitte.
Nekem bejön!

hessviky666

2018. február 8.

Igen, megvettem, ha már veszek, akkor legyen a legjobb, mivel előző Philips márkájú epilátoromtól végleg el kellett búcsúznom . Rengeteg véleményt olvastam, hogy milyet vegyek, végül erre esett a választásom. Praktikus, igényes és szép a kivitelezése. A feltöltés sokáig bírja, nagyszerű találmány rajta a Smart Light, pontosan oda világít, ahova kell, teljesen vízálló, zuhanyzás közben szoktam használni.
Két hátránya van: az ára, és hogy NEM szedi ki "a homokszem méretű" szőrszálakat. Nekem speciel azokat mindig benne hagyja. A karomat sem epilálja megfelelően, csak betépi a szőrszálakat. Ennyi pénzért úgy érzem kicsit többet is várhatnék tőle, mint olcsóbb társaitól.

2018.02.08: lehet, hogy nekem van csak szar bőrtípusom, mert gyakorlatilag évek óta kísérletezgetek a megfelelő szőrtelenítési technikákkal. Többször adtam ennek az epilátornak esélyt, hogy ennyi pénzért ha megvettem, hát lehet hogy én nem használom jól. De valószínüleg nem én vagyok a hibás. Sokadszori használatra is betépkedi a szőrszálakat, epilálás után 2 napig piros pöttyös a lábam, annak ellenére, hogy epilálás után lefertőtlenítem és nyugtató olajjal bekenem. Szoros ruhákat sem hordok utána, de hiába. Ez a termék nem jó. 2 csillag, mert víz alatt is lehet használni és szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

dittus1105

2017. október 16.

Meguntam, hogy 2-3 naponta nyúlok a borotva után és eldöntöttem, hogy beruházok egy epilátorba. Nagyon sok véleményt olvastam, sok videót néztem a youtube-n, hogy mégis melyik márkával járok a legjobban. A Braunra esett a választásom. Sokat agyaltam, hogy ezt vegyem meg, vagy a Silk epil 5-öt, de úgy voltam vele, hogy ha már egyszer veszek, akkor a legjobbat vegyem. Őszintén szólva, első használat után nem vagyok elájulva tőle. A masszázsgörgős fejet kapásból lecseréltem, mert annyira karcol, hogy csak fokozta a fájdalmat. Úgy vettem észre, hogy az erősebb szőrszálakat kitépi, de a vékonyabb, pihésebb szőrt csak eltépi vagy egyszerűen nem csinál velük semmit. Többször átmentem az adott területen, de mintha nem tudná elkapni az apró szőrszálakat. Epilálás után mintha borostás lett volna a kezem és a lábam. Ráfogtam a szőrtüszőkre és arra, hogy kipattogott a bőröm, de reggelre ugyanolyan volt. Átmentem rajta borotvával: sima bőr. A barátom pedig csak röhögött rajtam, hogy neszenekem, ezt mind tudja 37ezer forintért... Remélem én voltam a béna és másodszorra már jobb lesz a helyzet, mert ez így teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

ylexe

2017. március 6.

'Egyelőre 4-t kap, mert még nem tapasztaltam ki, hogy el lehet -e távolítani valóban minden egyes aprócska szálat...' Írtam volna ezt közvetlenül a használata után. De másnapra lecsitulnak a kedélyek (és a szőrtüszők:)), és tökéletes simaságot tudtam elérni gyorsan, szinte fájdalommentesen (nyilván ez egyéni, de nekem az előző epilátoromat bármilyen középkori kínzóeszköz helyett használhatták volna), a zuhany alatt/kádban, ami szokatlan gondolatnak tűnt, de a gyakorlat azt mutatja, hogy nem az. Még jövök updatelni a kiegészítő fejek kapcsán is. Nem olcsó, de cserébe sok problémától megszabadít a hétköznapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

nkmagda

2016. július 22.

Nem teljesen vagyok megelégedce a teljesítménnyel, egyre többször veszem észre mennxi szőrszàlat nem tàvolít el rendesen. Pedig mindig radírozom a bőröm, tisztítom a gépet is. Hozzsteszem 3n mindog csak szàrazon hasznàlom viszont lehet majd kipróbálom zuhanyozáskor is. Egyébként jól bírja, a lámpa is nagyon jó. A különböző fejek is hasznosak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Timcso

2016. július 7.

Először egy Philips epilátorom volt, majd egy Rowenta. Iszonyatosan fájt dolgozni velük. Kivörösödött a lábam, fájt, égetett, csípett, még hámsérülésem is volt, pedig már egy jópár éve művelem, nem mondhatom magam szerencsétlennek, de egyszerűen annyira érzékeny a bőröm, hogy nem bírta. Fájó szívvel, de beruháztam erre a kis szépsége, bár én 29-ezerért vettem online, érdemes körülnézni és nem a bevásárló központokban megvenni, mert akár egy 20-assal is drágább lehet. (:
Míg órákig kerülgettem régebben az epilátorom, kínkeservesen álltam neki és nagyon sok időbe tellett, mire mindenemmel készen voltam, ezzel a kis gyönyörűséggel pik-pak megvagyok. Nagyon jól tettem, hogy víz alatt is működőt választottam, ugyanis töredék annyira fáj és érzem az epiláláshoz köthető kellemetlenségeket. Sokat gondolkodtam, hogy vajon megéri-e, nem csak a nagy hype körülötte ringat el álmokba, majd jön a felismerés mikor a kezembe veszem. Míg szárazon a régebbiekkel bevérzett, itt víz alatt alig érzem. Van természetesen olyan is, hogy beletépi a szőrszálat, de szerintem tökéletesen az összeset egyik sem tudja kiszedni, akármilyen technológiával van ellátva. A különböző fejekkel meg már hab a tortán a könnyedsége. Utána semmi nyugtató nem kell használni, semmi alkohol semmi krém, hámosító. Nagyban megkönnyítette az életemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

LittleBaby

2016. január 1.

Ő az első epilátorom, ha már lúd, legye kövér alapon megvettem, igaz, nem volt olcsó, de nem akartam az olcsóbbakkal vesződni, vagy negatív emléket szerezni.
Nagyon kíméletesen távolítja el a szőrszálakat, és elvileg csak lábra lehet használni az alap "fejét", de én a karomra, sőt a hasamra is használom, nagyon szeretem! Én hajlamos vagyok a kipattogásra használat után, legyen szó akár erről, akár gyantáról, de ez legyen a legnagyobb baj. Egy töltéssel nagyon sokáig kibírja. Nekem a rózsaszín verzió van meg, igazi csajos termék, csak ajánlani tudom! Nagyon éri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

SzandrASD

2016. január 1.

Szülinapomra leptem meg vele magam,mert már untam,hogy a borotválástól 1-2 nap múlva vissza nőt szőrszálakat.. Tudni kell,hogy borzasztóóóan féltem tőle,mert előtte anyum régi Philips gépét kipróbáltam és sikító frászba törtem ki úgy fájt,ill. érzékeny bőröm van,de úgy voltam vele,hogy egyszer élünk tehát boldogan megvettem, díszdobozba, sok kiegészítővel, igen csak jó áron. ESZMÉLETLEN...nem,hogy nem fájt szinte gyerekjáték volt az egész és vártam a következő epilálást,amire "sajnos" sokat kellett várni. Nem pöttyösödik ki az ember tőle, nincsenek benőtt szőrszálak (mondjuk én előtte leszoktam radírozni a lábamat), nem karcolja a bőrt a masszázs görgők, nem fáj vele az epilálás, nagyon sokáig bírja az aksi és gyorsan fel is töltődik, a külseje is nagyon szép, letisztult... Egyszerűen egy szuper kis kütyüvel van dolgunk. Csajok csak ajánlani tudom!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.