Braun

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2015. május 18.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új, innovatív MicroGrip technológia a korábbinál még hosszabb 40 csipeszből áll, melyek hatékony hozzáférést biztosítanak a szőrszálakhoz. Ezáltal egy húzással több szőrszálat ragadnak meg és még a legrövidebb szőrszálakat (0,5 mm) is könnyen eltávolítják. Száraz és nedves használatra is alkalmas.

Egyéb tulajdonságok:

• gyorstöltés
  • gyors és hatékony szőrtelenítés
  • nagy rezgésszámú masszázsrendszer
  • test vonalához igazodó kialakítás
  • smartlight lámpa
  • két sebességi fokozat
  • különböző kiegészítőkkel kapható.

Vl2240

2020. november 6.

Borzasztoan csalódott vagyok ezzel az epilátorral kapcsolatban. Két évet kihúztam vele, de szörnyen leromlott az akksi teljesítménye, a végén már egy lábszáramat tudtam csak leepilálni úgy, hogy ne kezdje jelezni az alacsony töltöttseget, az emberlanya meg úgy gondolom, hogy nem azért vesz epilatort ennyi pénzért, hogy minden nap használni kelljen egy komplett szorteleniteshez, aztan menjen a kukába. Teljesítményét tekintve is úgy gondolom, hogy semmivel nem tud tobbet, mint az előző kis 15 ezer ftos remington epilatorom, sőt ez sokkal több szőrszalat betepkedett. Maradok a vezetékesnel ezentúl, az 7 ev után is tökéletes volt és ha nem akasztok bele véletlenül egy törölközőt gyanítom a mai napig is az lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

dorqaap

2020. szeptember 13.

A közel 15 éves epilátoromat (az első braun, amit kiadtak) cseréltem le erre és mondhatom, hogy nagyon megérte. Egyrészt a szélesebb fej és több csipesz miatt kb 8-10 perc alatt végzek mindkét lábammal és ez valami szuper, korábban minimum fél óráig tartott. Örülök, hogy a feje cserélhető borotvára is (volt egy külön braun elektromos borotvám is), mivel én így két készüléket váltottam le egyre. Hónaljra és intim területre a brotovát használom és az is nagyon bevált. Sokkal hatékonyabbnak érzem, mint a régi borotvám, és egyáltalán nem húzza a szőrszálakat, hanem gyorsan vágja. Teljesen meg vagyok elégedve, szerintem megéri az árát. Nekem egy töltés nagyon sokáig kitart. Egyedül annyit vettem észre, hogy a lábamon több szőrszál kicsit benő, vagyis mintha egy bőrréteg alatt lenne, ezeket csipesszel kiszedem. De nekem a hatékonyság miatt ez megbocsátható. Illetve szerintem ha néha radíroznám és többet testápolóznám a lábam, nem hiszem, hogy ez megtörténne. Ha valaki gondolkodik régi készüléke lecserélésélén, én nagyon ajánlom, nekem megváltotta a szőrtelenítési rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

RitaKovacs1995

2020. augusztus 19.

Nagy terveim közt szerepelt, hogy megveszem. Sokáig a Silk epil 7-et szerettem volna, de egyik weboldalon kedvezményesen megtudtam vásárolni őt is. Persze előtte olvastam véleményeket, néztem róla videókat is, és itt is megnéztem a hozzászólásokat. Egy-két felháborodott, egy csillagos kommentet már akkor sem értettem. Szerintem eléggé nehéz elérni azt, hogy semmit ne szedjen ki. Ugyanis ELSŐRE kiszedte az összes szőrszálamat a lábamon, és uram bocsáss, ha a legeslegkisebb szőrszálakhoz kétszer kell visszatérni. Nekem elég erős és sötét szörzetem van, de a gyengékkel is elbánt. A led fény nagyon sokat segit, hogy minden szőrszálat megláss. Könnyű a tisztítása, gyors, hatékony,tényleg mindenkinek ajánlom!! Nekem ez életem első epilátora,előtte mindig csak borotvát használtam és nagyon ritkán gyantát, így eléggé meg van erősödve a szőröm, de nem volt akadály. Véleményem szerint sokkal hatékonyabb, mint a gyanta. Egyes kommentekkel ellentétben, NEM szabja bele a szőrszálakat. Amikor tisztítod, tökéletesen látni, hogy hagymástól tépi ki.
Hálás vagyok érte!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hálás vagyok érte!!

Cerise

2020. augusztus 11.

Húgomtól kaptam kölcsön kipróbálásra. Ami pozitívum, hogy vezeték nélkül valóban egyszerűbb, a világítás jól jön, halk és nem fáj annyira a masszírozó fej miatt.
De a szőrszálakat jórészt beletépi, és annyira de annyira lassú! Igazán felhúztam magam, amikor kb. nyolcadjára mentem végig újra az adott területen, és alig szedett ki valamit. Mintha a masszírozó görgők miatt nem férne hozzá a szőrszálakhoz. Végül azt leszereltem valahogy, ami picit javított a helyzeten, de így is keservesen lassú volt. Ez a gép nem éri meg az árát, sőt igazából senkinek nem ajánlható jó szívvel, mivel nem végzi a dolgát. Amíg ennyit nyújt a csúcsmodell, biztosan nem fogom lecserélni a 2001-ben (!) kapott sárga kis Braunom, ami azóta is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 11.

miichan987

2020. június 18.

Egy legalsó kategóriás darabot cseréltem le erre, az egyetlen plusz hogy vízálló és sokáig jó. Az akkut kicsit keveslem, kábé két fürdésre elég (teljes láb+hónalj), ezen kívül teljesen elégedett vagyok.
+ a masszírozófej nekem inkább szúr mint masszíroz.. :D
Szerintem fele ennyibe kerülő epilátorok is ugyan ilyen jó munkát végeznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

+ a masszírozófej nekem inkább szúr mint masszíroz.. :D
Szerintem fele ennyibe kerülő epilátorok is ugyan ilyen jó munkát végeznek.

siskatimea

2020. június 5.

Rosszabb, mint a 10 éves Phillips Satinelle epilátorom. Akármilyen szögben, akármilyen lassan, akármilyen odafigyeléssel mentem végig vele rajta az alkaromon, szinte az összes szőrt betépte. Lábon szintén sokat csak eltépett, több benőtt szőrszálat eredményezett , mint a sok-sok éves gép.
Azért vásároltam, mert a babám születése után szerettem volna egy gyors, alapos, profi és halk gépet. Rengeteg helyen utánajártam, értekeléseket olvasva, azok alapján választottam. Hatalmas csalódás. Nem is értem a pozitív kommenteket, tapasztalatokat.
A lábamon erősebb a szőr, a karomon gyengébb, szóval azt se mondhatnám kifogásnak, hogy csak nekem nem stimmelt.
Nagyon csini, nagyon szépen tálalt, de egy forintot nem ér. Pedig higgyétek el, én nagyon próbáltam ezt a gépet szeretni, próbálgatni, hátha csak én rontok el valamit! De nem.. (Ha már ennyi pénzt kiadtam rá, hogy hátha nem kell újat venni... de igen, kellett...)
Hatalmas marketing, de senkinek nem ajánlanám. A piacon jóval olcsóbban sokkal jobb gépeket találunk, érdemes jobban körülnézni.

Előnyök
Igényes design.
Halkabb mint a régi epilátorom.
Vezeték nélküli.
Vízben való használat.
Több tartozék.

Hátrányok
Funkcióját tekintve gyakorlatilag katasztrófa. (Így az előnyeit se nevezném valódi előnyöknek. )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Előnyök
Igényes design.
Halkabb mint a régi epilátorom.
Vezeték nélküli.
Vízben való használat.
Több tartozék.

Hátrányok

aksr

2020. május 23.

Tegnap próbáltam ki először. Régi Panasonic epilátoromat cseréltem erre.. Az utóbbi időben a régi gépem már nem szedte ki rendesen a szőrt, borotvával kellett rásegítenem, de egy hét után csinálhattam újra. Most nagyon meglepő volt hogy fél óra alatt tükörsima lett a lábam úgy, hogy a szőrök még nem voltak túl hosszúak, de simán felszedte őket. A tetején lévő görgők megkönnyítik a gép haladását, szerintem nem leszedhetők, legalábbis én nem tudtam levenni őket. Nekem nem hiányzott a dupla forgótárcsa, ezzel is legalább olyan gyorsan tudtam haladni. A LED-nek nem látom sok értelmét, de ezt már az előző epilátoromnál is tapasztaltam, én úgyis inkább kézzel nézem meg, hol hagytam ki valamit. A hangerőt illetően egyáltalán nem vészes a helyzet, első sebességen alig hallani, második fokozaton már rákapcsol de még akkor se ordít, szóval zenét lehet mellette simán hallgatni. Bőrirritációt nem tapasztaltam egyáltalán, sem szőrbenövéseket. Szárazon használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

oaxaca

2020. április 6.

Hosszú ideig pepecseltem ezzel az epilátorral. Mindig beszabott egy csomó szőrt és őrülten be is nőtt utána. Azt hittem, hogy velem van a baj (puha, vékony szőrszálaim vannak) de nem. Ez a gép a hibás. Lányok ne elégedjetek meg ezzel, azóta vettem egy másik gépet (megjegyzem harmad ennyiér) és sima, gyönyörű a lábam! Az is kihagy pár szőrszálat, de olyan 10-20 szál/láb, amit csipesszel fél perc altt ki lehet szedni. Nem hiszem el, hogy ennyi pénzt adtam ezért...ti legyetek okosabbak és nézzetek már márkájút! (Lehetőleg dupla forgó fejjel rendelkezőt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Dorinaful13

2020. március 17.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a kis géppel. Korábban használtam már braun epilátort, még évekkel ezelőtt, az sajnos nekem nem jött be. Nagyon hangos volt, fájt, utána be is pirosodott a bőröm rendesen. Ezért akkor én áttértem a gyantára. Nemrég a párom meglepett ezzel a kis géppel. Nagyon féltem a korábbi rossz tapasztalataim miatt, hogy nem fog beválni, de mostmár szerelem lett. Már az első használatkor sem éreztem nagyon erős fájdalmat, imádom, hogy nem kell bajlódni a vezetékkel. Nekem több alkalmat is bír az akksija. Szőrbevönéseket sem tapasztaltam, legalábbis nem többet mint gyantázás után. Az ára szerintem is húzós, annyit nem adtam volna érte, párom is akciósan szerezte be valamelyik oldalon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Jank

2019. augusztus 21.

Nekem óriási csalódás ez az epilátor! Nem kihúzza, hanem letépi a szőröket, amik ezért folyamatosan befelé nőnek. Pont emiatt váltottam anno gyantáról epilátorra, de a kb. 15 éves legelső!! Philips vezetékes full egyszerű epilátorom még mindig többet ér, mint ez. Elég dühös vagyok, mert mielőtt ezt megvettem, hónapokig véleményeket olvasgattam, hogy melyiket válasszam ennyi pénzért (a cél az volt, hogy víz alatt és vezeték nélkül is használható legyen) és óriási csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.