Best of Beauty 2019

Braun

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2015. május 18.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új, innovatív MicroGrip technológia a korábbinál még hosszabb 40 csipeszből áll, melyek hatékony hozzáférést biztosítanak a szőrszálakhoz. Ezáltal egy húzással több szőrszálat ragadnak meg és még a legrövidebb szőrszálakat (0,5 mm) is könnyen eltávolítják. Száraz és nedves használatra is alkalmas.

Egyéb tulajdonságok:

• gyorstöltés
  • gyors és hatékony szőrtelenítés
  • nagy rezgésszámú masszázsrendszer
  • test vonalához igazodó kialakítás
  • smartlight lámpa
  • két sebességi fokozat
  • különböző kiegészítőkkel kapható.

Braun Silk-Épil 9 Epilátor Arcepilátorral!
Ár: 30000 , Eladó: Boby90
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Szandra1983

2019. február 24.

Nekem ez az első epilátorom.Masszázs fej nélkül vettem.Nincs összehasonlítási alapom.Előtte gyantáztam.Nem fájdalmas a használata,mindenhol ezzel szőrtelenítek.Azokat a rövid szálakat is kitépi amit a gyanta még nem tud.Azt vettem észre,hogy néha beletöri a szőrt,nem húzza ki rendesen.Ez gyantánál is előfordult.Hozzáteszem,hogy gyenge a szőrzetem.Mindezek ellenére én nagyon szeretem,mert rövid idő alatt végzek a szőrtelenítéssel,nem kell bajlódnom a gyanta melegítéssel és stb.Nekem bejött...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Feketehattyú

2019. február 2.

Vegyesek az érzéseim az epilátorral. Először is leszögezném, hogy ez nem egy rossz epilátor, ugyanakkor nem tud annyival többet a társainál, mint amennyivel drágább.

Philips SatinPerfect epilátoromat cseréltem le rá ( ami kb fele annyiba került , mint ez) gondoltam kipróbálok valami komolyabb készüléket, mert a Philips gyakran csak betépte a szőröket, vezetékes volt és nem lehetett vízben használni ( bár kis lámpája már annak is volt)

Szóval rábeszéltem magam erre. Gyorsabb az epilálás vele, de pontosan úgy fáj, mint az előző készülékemmel. A vékonyabb szőrszálakat ez is csak betépi. Bár az tény , hogy az egész pici szőrszálakat is kitépi ( a reklám szövegben írt 0,5mm-eseket azért nem, de az 1 mm- es szőrszálakat egy suhintásra eltávolítja. Ugyanakkor a karomon lévő vékonyabb szálú 4-5mm-s szőröket szintén csak betépi.
A borotvás trimmelős fej valami borzalom, 5x kell átmenni rajta, mire történik valami ( mondjuk az összes eddig próbált epilátornál ezt tapasztaltam).
Az archoz kialakított fejjel is próbálkoztam, de mivel egy egy elég széles készülék egyszerűen sehogy nem férek oda mondjuk a bajuszomhoz az orromtól.
Vízben ”folyó víz" alatt használhatatlan, össze-vissza fröcsköl. Bevizezett lábon is próbálkoztam, de nem éreztem, hogy enyhébb lenne tőle a fájdalom, ellenben vizesen sokkal nehezebben végzi a dolgát, 2x-3x is át kell menni az adott területen.
Az , hogy vezeték nélküli, tényleg szuper, egyelőre az akksija is sokat bír 2 teljes epilálást lazán végig nyomok egy töltéssel.

Összességében azt kell, hogy mondjam, hogy ez sem egy tökéletes készülék. Az ára pedig elég húzós. A családban van egy Braun Silk Épil 7 is, ami konkrétan annyiban különbözik ettől, hogy fél cm- vel keskenyebb, mégis fele annyiba kerül, mint ez a készülék, így én inkább az Épil 7-et ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

szyrup

2018. december 4.

Bármennyire keresem a hibát nem találok, pedig igyekszem. Egy Philips epit cseréltem le erre. Elolvastam sok-sok véleményt és úgy voltam vele, hogy az az igazi, ha saját véleményem van. Nos, valóban kevésbé fájdalmas. Egyik lábamat ezzel a másikat a Philipsszel gyűrtem le és vártam. Az eredmény kb. ugyanaz lett, de felfedeztem, hogy le lehet venni a billenő fejet ami néha kicsit sok és karcol, és nélküle szépen megsértettem a bőrömet, de talán jobban kiszedte a pihe szőröket. Ettől függetlenül jár az 5 csillag, mert a fájdalom csökkentése megér ennyit, akkor is, ha 6x annyiba kerül, mint az alap Philips.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Ballkonigin

2018. augusztus 14.

Imadom!
Korabban is probalkoztam epilalassal, de a regi egyszeru kis gepem, szornyu kinok kozott tepte ki a szorszalaimat, iszonyatosan zavaro hangja volt, es a rovid kabelerol akkor meg nem is beszeltem. Ket alkalom utan fel is adtam, es visszatertem a borotvahoz.Aztan ratalaltam erre a CSODARA!
Eloszor is leszogeznem,hogy aki azt mondja, hogy fajdalommentes, az hazudik, vagy pedig mazohista :D Egy szorszal kitepese faj, de ezzel a geppel sokkal elviselhetobb!
Kellemesen massziroz, nekem kifejezetten tetszik ez a fej kialakitas , na es az, hogy furdes kozben is hasznalhato, annyira praktikussa teszi a keszuleket.
A lampa valami fantasztikus, az ablak nelkuli,sotet kis furdoszobamban.
Az akkus kivitelert pedig ezer hala a gyartonak!
A kulonbozo kiegeszito kefeket,masszirozo fejet is rendszeresen hasznalom, teljesen meg vagyok veluk elegedve.
Teljesen szerelmese lettem ennek a kutyunek, teszi a dolgat rendesen, az egesz kialakitasa gyonyoru, igazi noies stilus.
Eddig utaltam minden szortelenitessel kapcsolatos procedurat, de miota megvettem, mar alig varom, hogy hasznalhassam, akar epilalasra, akar csak egy kis wellnes elmenyert! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Imadom!
A lampa valami fantasztikus, az ablak nelkuli,sotet kis furdoszobamban.
Az akkus kivitelert pedig ezer hala a gyartonak!

Elvira321

2018. július 6.

Volt egy ezer éves epilátorom, amit kb nem is használtam mert fájt ahogy kitépte a szőrt. Adtam neki egy esélyt és milyen jól tettem, mert egyáltalán nem fáj vele a szőrtelenítés. Gyorsan és hatékonyan végzek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Carlsdottir

2018. június 9.

Hát ez valami borzalom. 2.5 éve vettem ezt a gépet 40ezer forintért. Mindig benőttek a szőrszálak utána, de sosem adtam fel! Egy év után az akkumulátor besz*rt és kb fél lábra maradt elég idő, ezért 2 részletben, majd 3 részletben tudtam epilálni, mert állandóan töltögetni kellett a gépet.
Mikor elő akartam keresni a garancialevelet, mivel még időn belül voltam, hát nem találtam sehol :(
Kontaktáltam egy magyar szervízt, ahol 10ezer forintért és fél év garanciával kaptam hozzá egy másik epilátorfejet. Mondanom sem kell, hogy ebben a szervízáruházban hétköznap délelőtt tolongtak az emberek....
Körülbelül 7 hónap után ugyanolyan rossz lett a gép, mint amilyen volt.
Nekem is Philips volt előtte és 10 évig.

Az arcepilátorról annyit hogy szuper, de minden egyes alkalommal új elemet kell bele tenni. Tehát 5 perc alatt lemerít egy elemet -.-

Lányok ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Körülbelül 7 hónap után ugyanolyan rossz lett a gép, mint amilyen volt.
Nekem is Philips volt előtte és 10 évig.

Lányok ne vegyétek meg!

TheGirl

2018. május 31.

Nagyon gyors vele az epilálás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Nagyon gyors vele az epilálás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Amanda90

2018. május 25.

30 ezerért vettem glamour napokon (ennyiért online is meg lehet venni :D ). egy régi egyszerű philipsem volt ami meg-meg akadt működés közben. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyire jó találmány egy akksis epilátor! :O IMÁDOM! sokkal jobb mint eddig. a nagyon mikró/vékony szálak sajnos megmaradnak, de nem fáj annyira az epilálás és szép csupi leszek. combomat sohasem epiláltam eddig, most ez sem kottyan meg. Gyors, praktikus, hatékony. Víz alatt is próbáltam, azt annyira nem szerettem. A borotvás vége is tök jó bikinivonalnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Cseniko

2018. május 10.

Életem legrosszabbul elköltött 43.000 Ft-ja!!!!

15 éves (hibátlanul működő) Philips epilátoromat szerettem volna egy hiper-szuper modern készülékre cserélni és rá esett a választás.

Előnyök:
-vezeték nélküli és egy töltéssel sokáig bírja az akksi.
-Van 2 tisztító kefe fej és masszázs fej is hozzá, ami a zuhany alatt is használható, mivel a készülék vízálló.
-jó a kialakítása, kézreáll.

Hátrányok:
-a lábaimon főként világos és vékony szálak vannak, amivel egész egyszerűen nem bánik el, maximum eltépi, de inkább csak otthagyja.
-a lámpa kikapcsolhatatlan rajta, ez a világítás nekem akadály, nem segítség, mert nem látom tőle a szőkés szálakat
-vonalamat is epilálom ezer éve, ez a gép iszonyatos fájdalom mellett teljesen kisebesített és szőrbenövéseket eredményezett!!!
-az apró görgős fej egy kínzóeszköz ami szintén szétkapart legóvatosabb használat mellett is.
-karjaimat is epilálom, szintén felét otthagyja, vagy eltépi, alkar könyök alatti részén benövéseket okozott!
-fürdés közben epilálni?!?

Végtelenül túlárazott, számomra használhatatlan gép, nagyritkán a masszázs és a kefe fejjel használom, de epilálás tekintetében visszatértem a 15 éves gépemhez! Hatalmas csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Életem legrosszabbul elköltött 43.000 Ft-ja!!!!

Előnyök:
-vezeték nélküli és egy töltéssel sokáig bírja az akksi.
-jó a kialakítása, kézreáll.

Hátrányok:
-fürdés közben epilálni?!?

snoemi

2018. május 1.

Csak annyit mondok: a majd 15 éves Philips epilátorom után ez maga a megváltás és a csoda. Nagyon szeretem, hogy vízálló, hogy megvilágítja az adott területet és, hogy különböző kiegészítők vannak hozzá. Jól végzi a dolgát. Még jó, hogy jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.