Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2019. december 2.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Még az érzékeny területekről is precízen és megbízhatóan távolítja el a szőrt. Stílusos és diszkrét a legnagyobb védelemért. Lemosható fej, elemmel működik. Ideális szemöldökre és a bikinivonal szőrtelenítésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Evi0924

2019. november 24.

Teljes simaságot nem lehet vele elérni (én megpróbáltam viszont az lett a vége, hogy megvágtam magam). Előnye, hogy kicsi és könnyű a használata. Sajnos nekem nem nagyon jött be, egyszer használtam, azóta viszont csak a polcon porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Reance

2019. október 2.

Intim terület szőrtelenítésére vettem. Alapvetően jó készülék, szépen viszi le a szálakat, fej méretével pedig könnyű a hozzáférés nehéz helyeken is. Egy dologra kell vigyázni, szőr növekedésével ellentétes irányba húzza, kitépi a szálakat olyan szinten, hogy utána vérzik az adott terület. Emellett természetesen használat után nem lesz teljesen sima az adott felület, picit borostás marad, de vásárlásnál ezzel tisztában voltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

psvivien

2018. február 15.

Vettem ilyet, de szerintem semmit nem ér, alapvetően elemes, így ezt sem tartom praktikusnak, nekem becsípi a bőrt, nem lesz teljesen sima a terület, amin használtam, szóval szerintem pénzkidobás az egész. Ha valaki mégis venni akarna, akkor nálam eladó. 2x kipróbálás után (csak hogy adjak neki még egy esélyt) elrakva a fürdőszobapolc hátulján porosodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.