Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. szeptember 14.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Még az érzékeny területekről is precízen és megbízhatóan távolítja el a szőrt. Stílusos és diszkrét a legnagyobb védelemért. Lemosható fej, elemmel működik. Ideális szemöldökre és a bikinivonal szőrtelenítésére.

psvivien

2018. február 15.

Vettem ilyet, de szerintem semmit nem ér, alapvetően elemes, így ezt sem tartom praktikusnak, nekem becsípi a bőrt, nem lesz teljesen sima a terület, amin használtam, szóval szerintem pénzkidobás az egész. Ha valaki mégis venni akarna, akkor nálam eladó. 2x kipróbálás után (csak hogy adjak neki még egy esélyt) elrakva a fürdőszobapolc hátulján porosodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.