Braun

Ár:   8099 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, Módosítva: 2018. április 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 1 sebességfokozat
  • Pulzáló mozgás
  • 20 csipesz

Ár: 4000 , Eladó: 19zsofia90
Állapot: Kitűnő állapotban, Helyszín: Budapest, 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel

Agnes91P

2020. július 3.

Nem voltam oda érte, de gyorsan kellett vennem valamit, mert a borotvát nem bírja a bőröm. Sokáig tartott vele és állandóan beszakította a szőrszálat. Már vettem jobb epilátort, de vésztartaléknak még ott van a szekrényben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

NyBetti

2020. június 27.

Jajj, hogy én mennyire utáltam ezt az epilátort..
Kevés csipesze van, szóval egy örökkévalóság, míg végezni lehet vele, ráadásul a szőr felét betépi nem kihúzza. Nem eri meg az árát egyáltán, szép nap volt mikor végre kidobtam (amúgy az tény, hogy sokáig működött, 8 vagy 9 év után adta be a kulcsot).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Jajj, hogy én mennyire utáltam ezt az epilátort..

HiddenBeauty

2020. június 27.

kb 14 éve használom, azóta is működik, de elég felületes, nekem nagyon sokáig tart vele még kevés szőrt is kiszedni, van, hogy 2 db szőrszálon 10x át kell mennem, hogy megfogja. Ha valakinek van 40 perce 2 lábszárra, az nyugodtan használja, nekem eljött a csere ideje. Azért 2 pontot adok, mert még mindig nem ment tönkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

szandi08

2019. szeptember 20.

Nagyon régóta megvan, teszi a dolgát, megvagyok vele elégedve. Negatívum, hogy hangos és nem túl utazásbarát a súlya miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

kathika33

2019. szeptember 9.

Szeretem, mert jó munkát végez, és pasim is szereti ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Szeretem, mert jó munkát végez, és pasim is szereti ;-)

annaramona

2019. április 26.

Tiniként kaptam karácsonyra. Évekig szenvedtem vele, de csak eltépdeste a szőrszálakat, minta a borotválást elszúrtam volna. Rettentő sok szőrbenövést eredményezett. Aztán vettem inkább egy Remingtont... Ég és föld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

pirospipacsocska

2019. március 16.

Több éve ezt a gépet használom,nekem bevált hónalj szőrtelenítésnél is.Nem okoz irritációt.Annyit rónék fel neki negatívumként,h valóban többször kell átmenni vele az érintett bőrfelületen,mert kicsit “felületes”. 😁De aki nem akar méregdrága gépet venni,és időt is tud szánni az epilálásra,annak maximálisan ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Szász-Benczúr

2017. október 10.

Pff. Nekem is megvan bő 10 éve, megbízhatóságból csillagos ötös, de mint epilátor...

A brand maga jó, nem is a termék szar, de egyszerűen ez a 20 csipeszes, alap gép kategóra csak alkalmi használatra van kitalálva.

Leginkább csak eltépi a szőrt, a húsz csipesz eleve kevés (inkább "NeverSoft").
Nekem nem jön be az sem, hogy nem akksis (sokszor volt olyan helyzet, hogy nem jött ki jól a konnektorhoz kötöttség, szörteleníteni sem tudtam e miatt).
Nagyon zajos, már a miatt is néha kínos használni.

Én mindig epilálok, így ennél sokkal jobb gép kellett, ez csak kevés, világos szőrre lehet megoldás, csak akkor, ha valakinek néha-néha kell és nem akar egy használható gépre költeni. A tartóssága tényleg mellette szól, de nem való életvitelszerű szőrtelenítésre. Erősebb, sok szőrrel, rendszeres használatra alkalmatlan (nem is akar az a kategória lenni persze).

[Akinek igazi epilátor kell 40 csipesz körül keressen és kisebb, hajlatokba is beleférő billenő fejjel, meg csendeset, és szerintem akksisat a rugalmas használathoz.]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Leginkább csak eltépi a szőrt, a húsz csipesz eleve kevés (inkább "NeverSoft").
Nagyon zajos, már a miatt is néha kínos használni.

Aquila

2017. augusztus 9.

Nagyon hasonlóm van és szerintem vagy 12 éve megvan, igaz csak így kampányszerűen használom, most ismét előkaptam és azért jó látni, hogy még mindig működik. A legnagyobb gondom vele, hogy nem mindig kapja el rendesen a szőrszálakat sokszor át kell menni egy-egy területen vele, mire mindent kiszed, de ezen kívül jól funkciónál én hónaljon is használom és jól boldogul ott is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ettike

2017. március 14.

Szerintem vagy ezer éve megvan, és még mindig működik :D Bár már nem ezt használom heti szinten, de ha ez akad a kezembe, ez is teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.