Braun

Ár:   8099 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gladys, Módosítva: 2018. április 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 1 sebességfokozat
  • Pulzáló mozgás
  • 20 csipesz

szandi08

2019. szeptember 20.

Nagyon régóta megvan, teszi a dolgát, megvagyok vele elégedve. Negatívum, hogy hangos és nem túl utazásbarát a súlya miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

kathika33

2019. szeptember 9.

Szeretem, mert jó munkát végez, és pasim is szereti ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Szeretem, mert jó munkát végez, és pasim is szereti ;-)

annaramona

2019. április 26.

Tiniként kaptam karácsonyra. Évekig szenvedtem vele, de csak eltépdeste a szőrszálakat, minta a borotválást elszúrtam volna. Rettentő sok szőrbenövést eredményezett. Aztán vettem inkább egy Remingtont... Ég és föld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

pirospipacsocska

2019. március 16.

Több éve ezt a gépet használom,nekem bevált hónalj szőrtelenítésnél is.Nem okoz irritációt.Annyit rónék fel neki negatívumként,h valóban többször kell átmenni vele az érintett bőrfelületen,mert kicsit “felületes”. 😁De aki nem akar méregdrága gépet venni,és időt is tud szánni az epilálásra,annak maximálisan ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Szász-Benczúr

2017. október 10.

Pff. Nekem is megvan bő 10 éve, megbízhatóságból csillagos ötös, de mint epilátor...

A brand maga jó, nem is a termék szar, de egyszerűen ez a 20 csipeszes, alap gép kategóra csak alkalmi használatra van kitalálva.

Leginkább csak eltépi a szőrt, a húsz csipesz eleve kevés (inkább "NeverSoft").
Nekem nem jön be az sem, hogy nem akksis (sokszor volt olyan helyzet, hogy nem jött ki jól a konnektorhoz kötöttség, szörteleníteni sem tudtam e miatt).
Nagyon zajos, már a miatt is néha kínos használni.

Én mindig epilálok, így ennél sokkal jobb gép kellett, ez csak kevés, világos szőrre lehet megoldás, csak akkor, ha valakinek néha-néha kell és nem akar egy használható gépre költeni. A tartóssága tényleg mellette szól, de nem való életvitelszerű szőrtelenítésre. Erősebb, sok szőrrel, rendszeres használatra alkalmatlan (nem is akar az a kategória lenni persze).

[Akinek igazi epilátor kell 40 csipesz körül keressen és kisebb, hajlatokba is beleférő billenő fejjel, meg csendeset, és szerintem akksisat a rugalmas használathoz.]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Leginkább csak eltépi a szőrt, a húsz csipesz eleve kevés (inkább "NeverSoft").
Nagyon zajos, már a miatt is néha kínos használni.

Aquila

2017. augusztus 9.

Nagyon hasonlóm van és szerintem vagy 12 éve megvan, igaz csak így kampányszerűen használom, most ismét előkaptam és azért jó látni, hogy még mindig működik. A legnagyobb gondom vele, hogy nem mindig kapja el rendesen a szőrszálakat sokszor át kell menni egy-egy területen vele, mire mindent kiszed, de ezen kívül jól funkciónál én hónaljon is használom és jól boldogul ott is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Ettike

2017. március 14.

Szerintem vagy ezer éve megvan, és még mindig működik :D Bár már nem ezt használom heti szinten, de ha ez akad a kezembe, ez is teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

betty23

2016. október 20.

Néha előkapom, ha nincs kedvem gyantázni, de CSAK a lábszáramon használom, akkor is ritkán, mert néha letöri a szőrt, meg szőrbenövésem is több tőle. Hasonlóan, mint az előttem véleményezőnek: A hónaljamat konkrétan sebesre karistolta, alig bírtam fel-le mozgatni a karom 2 napig, és még borzasztó vörös is volt. Ezt kb. 3 alkalommal eljátszottam, én hülye... Ez kb. 2 éve volt.
Egy ideje inkább gyanta+cukorgyanta párti vagyok, pedig mindenhol magamnak csinálom, de még soha nem ért sérülés. Csak azért nem húzom le annyira, mert lábra nem rossz vész esetén, én még pluszban erősebb szőrzettel is rendelkezek, szóval lehet másnak kellemesebb lehet a használata.
Az ára nem rossz, 5 ezer Forint volt 4-5 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Az ára nem rossz, 5 ezer Forint volt 4-5 éve.

geucsa

2016. április 12.

Nagyon hatékonyan kiszedi a szőrszálakat és nem szakítja be, de nem tudom melyik része, a csipeszek, vagy azok a kis műanyag tüskék teljesen összekaristolják a bőrt és úgy vérzik az ember a használat után, mintha szöges korbáccsal vették volna kezelésbe.
A sebek 2 nap alatt gyógyulnak be és gondolom, így a fertőzésveszély is igen nagy.
Szóval érzékeny, vékony bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Szóval érzékeny, vékony bőrűeknek nem ajánlom.

koli

2016. február 16.

A nyolcadikos ballagásomra kapott pénzből vettem akciósan, azóta eltelt 10 év, de még mindig használom és kifogástalanul működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.