Braun

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. január 5.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Női borotva lebegő szitával és hosszúszőr-nyíróval

• Száraz és nedves borotváláshoz egyaránt alkalmas
  • Beépített SoftStrip a bőr kifeszítéséhez
  • EasyGlide párna az akadálymentes siklásért
  • Hámlasztó kiegészítő
  • OptiTrim kiegészítő a szőrszálak lerövidítéséhez
  • 2 db (4 mm, 8 mm), OptiShave kiegészítő a lábak szőrtelenítéséhez
  • Újratölthető akkumulátorról és hálózatról egyaránt működtethető
  • Univerzális feszültség-illeszkedés (110V /­ 220V)
  • Vízsugár alatt tisztítható

jituszka

2018. február 5.

Eredetileg bikinivonalra vettem, de gondoltam, ha már megvan, kipróbálom máshol is, és nagyon bevált. Teljesen jól eltávolítja a szőrt, bár én nem vagyok kifejezetten szőrös, de ami van, az jól látszik. Van, hogy ugyanazon a területen kétszer is át kell menni, de cserébe sehol nem vágom meg vele magam, mint a normál borotvával. Mivel nem kell a fejet cserélgetni, szerintem gazdaságosabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Ascyra

2017. július 11.

Azoknak ajánlom, akiknek amúgy sem nő a szőrük vagy vékony vagy szőke vagy inkább senkinek sem. A hagyományos borotvával kb. 15 perc alatt borotválkozom meg tetőtől talpig, ezzel kb. másfél óra. Víz alatt nem működik. Olyan, mintha simogatná a bőrömet, és a szőrömmel is csak "eljátszik". Nem vagyok kimondottan ősasszony, de erősebb szőrrel nehezen tud megküzdeni, az fix. Mindegyik fejet próbáltam, egyikkel sem jobb és hatékonyabb.
Én, ha nem használtam volna, biztos visszaviszem a boltba. (Ráadásul névnapomra könyörögtem ki, jó vélemények után - gondoltam nekem is kitűnő lesz). Most áll a dobozában. Szép, kézbe való csak számomra használhatatlan sajnos :/ - kitaláltam nyáron fogom magammal vinni, olyan helyre, ahol nem biztosított a folytonos higiénikus környezet vagy nem érzem magam otthon ahhoz, hogy szőrt borotváljak (pl. fesztivál, vendégség). Talán... vagy azt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

ZiAn

2017. február 10.

Több mint egy éve használom. Szeretem, hogy könnyen használható, strapabíró az akkumulátora és praktikus is egyben. A bőröm nem pattog ki tőle. Tisztítása egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

cattitude

2016. december 18.

két éve vettem és azóta is hűséges társam, soha többé nem akarok hagyományos borotvát használni! hálózatról és akkumulátorról is megy, nekem több borotválást is kibír egy töltéssel. könnyű használni, nem vágom meg magam vele és nem is pattog ki a bőröm szőrtelenítés után. főleg szárazon használom, de nedvesen is jól működik (de az nekem macerás). a tisztítása is egyszerű. a fejeit sose használom, mert nekem nem praktikusak, és egy kicsit hangos, de ezzel együtt is 10 csillagot adnék neki, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

illesbb

2016. január 6.

Karácsonyra kaptam, még csak néhányszor használtam. Tetszik, hogy akkumulátoros. Gyorsan, könnyen lehet vele borotválkozni. Azt nem tudom csak, hogy ugye vízben lehet tisztítani, de arról a leírásban nincs igazán szó, hogy vízben is lehet-e használni? Tehát, hogy teljesen vízálló-e? Ha tudja valaki, akkor légyszi írja meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.