Braun

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evi0924, Módosítva: 2019. november 28.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A könnyű szőrtelenítés kiváló eszköze, a hosszantartó sima bőrért. Az epilátor csomag egy masszázs feltétet és egy bikinivonal formázót is tartalmaz a még kényelmesebb szőrtelenítés érdekében.

• Az epilátor a négyszer rövidebb szőrszálakat is eltávolítja, mint amelyre a gyanta képes
  • Smartlight világítás a legfinomabb szőrszálakat is felfedi
  •  A doboz tartalma: Silk-épil 3 3-321 epilátor, masszázs feltét, bikinivonal formázó

Evi0924

2019. november 25.

Ez volt az első epilátorom. Nagyon kis cuki, viszont nem annyira esik kézre és nagyon hangos. Ha egyszer bekapcsoltam, akkor a szomszéd szobában is hallani lehetett a hagját, szóval egy idő után már kényelmetlen volt, ha neki kezdtem epilálni. A masszázsfej számomra teljesen felesleges volt, mivel nem tette kellemesebbé az epilálást. A gyorsaságával sem vagyok megelégedve és a 4 hetes simaság helyett, pusztán kb. 1 hétig volt viszonylag sima az epilált terület. Sajnos a lassúságából kifolyólag nem volt időm hetente megismételni, így visszatértem a borotvára.
A bikinivonal formázó számomra használhatatlan volt. Nem lehetett vele teljes simaságot elérni (én megpróbáltam és sikerült megvágnom magam). Előnye, hogy kicsi és könnyen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.