Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   jelenleg nem kapható   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadetty, Módosítva: 2015. július 15.

Lelőhely:   jelenleg nem kapható
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• masszírozó görgők
  • rugalmas EfficiencyPro feltét követi a test hajlatait
  • világítás

v.alexandra27

2019. július 6.

Én nagyon szeretem használni, hatékonyan eltávolítja az apró szőrszálakat is, rendszeres használat mellett már nem is fáj. A lámpa tényleg nagyon hasznos, a görgők nem enyhítenek semmit, de a hozzájáró hűtőzselé hasznos nekem :) sokáig használtam, most kezdett elromlani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

loju

2018. június 28.

Nem is rossz, de sajnos mára kezdi megadni magát és már sokáig tart vele a szőrtelenítés sajnos! Tényleg nem használnak a görgős masszírozók, parasztvakítás ez a része, viszont a világítása valóban nagyon hasznos tud lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

romsicsbori

2016. december 18.

Sajnos a kisebb pihékkel nem boldogul, de a szőrszálak nagy részét szépen eltávolítja. A kapcsolójában egy erős fényű LED lámpa van, így nem muszáj nappali fénynél dolgozni vele. A masszírozós görgők kicsivel sem teszik kellemesebbé az epilálás élményét, de ezt nem is nagyon hittem el a termék dobozának. Összességében jó kis gép, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.