Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Wet&Dry! Két sebesség fokozat. Smartlight.

Doripipacs

2018. október 15.

Évekig (pontosan 4 évig) használtam ezt a készüléket, ezalatt az idő alatt másodjára romlott el, ami az én megítélésem szerint gyors amortizálódás. A romlás után rendeltem új fejet, és akkor visszaállt a teljesítmény, de nagyon hamar romlani kellett (tehát ez a két év is inkább szenvedéssel telt). Egy töltés után az üzemidő radikálisan csökkent nekem, végén már extrém rövid ideig bírta - töltött 1 órát, működött 3 percet. És ez a 3 perc ennél a gépnél nem túl sok...További gondja még, hogy én nem tudtam rendesen tisztítani, van egy olyan kis része, ahova nem fér be a fésűcske, és ez nagyon bosszantó. A vezeték nélküli használat nagyon kényelmes, de nyilván ha ehhez nem szoktatom hozzá magam, akkor gyakorlatilag örökéletű epilátorom lenne (mint a régi típusok, amik természetesen most is működnek). Finomabban dolgozik, mármint szebb érzés ezzel epilálni, mint egy régebbi típussal, azonban most, hogy másik márkára váltottam, e tekintetben nem kiemelkedő. Az új tapasztalás után jobban látom ennek a készüléknek a problémáit, pl. hogy azért egy felületen többször kell végigmenni. Az alapfejet használtam mindig csak, és vizesen nem nagyon próbáltam ki, nekem arra valahogy nem volt szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

laszti

2017. június 5.

Korábban kísérleteztem ugyan az epilálással úgy 10 éve egy Babyliss készülékkel, de a kínok kínját álltam ki, így maradtam a borotvánál.
Több infó elolvasását követően vettem meg ezt a Brown készüléket. Másodjára használom, de állítom, a lehető legjobb döntés volt! Első alkalommal csak a lábszáramon használtam, szárazon, baromira fájt. Most egy kádfürdőt készítettem, és a megpuhult bőrön alkalmaztam. Zongorázni lehet a különbséget, enyhe csípéseken kívül semmi mást (a korábbi fájdalmat) nem éreztem.. Annyira belejöttem, hogy a combjaimon is kipróbáltam (szőke, vékony szőröm van, a lábszáramon kívül máshol sosem epiláltam). Nem volt vészes. Vérszemet kaptam, jött a bikinivonal és végül a hónalj. Nem volt kellemes, de amennyire korábban tartottam tőle, hogy ezeken a területeken fájni fog, na, annyira nem fájt. A smatlight hasznos, mivel csak az adott területet világítja meg, könnyebben elértem vele a pihéket is. Gyönyörű, sima lett bőröm. Kissé kipirosodott, de nem vészes, reggelre elmúlik.
A gép teljesen feltöltött állapotban az egész procedúrát (kb.1 óra) gyönyörűen bírta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Eszti24

2015. szeptember 7.

Ez volt az első epilátorom, még úgy öt évvel ezelőtt szereztem be, és azóta is használom lelkesen, csakhogy. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem az egyszeri teljes feltöltéssel is max 25 percig bírta az aksija, új korában is. Persze lehet, hogy simán hibás darabot fogtam ki, de mindegy is. Lényeg: nekem ennyi idő biztosan nem elég a két lábam szőrtelenítésére. Még a duplája is határeset. Szóval idén jött el az ideje, hogy körbenézzek a Braun háza táján, és kiszúrtam, hogy a Sik-épil 5-ös szériája hálózatról működő darabokat tartalmaz. Nosza, azonnal irány a Media Markt, új epilátor haza, és nagy öröm, hogy tényleg csak bedugom a konnektorba, és működik, amíg szeretném. Viszont az, ebből következően, logikusan nem használható vizesen, úgyhogy régi barátomat használom hónalj epilálásra, azt szárazon nem tudom kivitelezni, tiszta gyulladt piros pötty lesz a hónaljam, így most egyszerre kettejüket használom, és tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Lunann

2015. szeptember 7.

Az ultragagyi 4500 ft-os Philips epilátor hatalmas csalódás volt, úgy döntöttem inkább spórolok egy kicsit és veszek egy profi gépet. Erre esett a választásom, hát, nem bántam meg. Igaz, nem olcsó, főleg ha azt nézzük milyen apró kis kütyü, de valami álom, ahogy dolgozik. Órákig el tudok vele bíbelődni, öröm vele a szőrtelenítés :-D
Nem tépi el a szőrszálakat, hanem tövestül eltávolítja, nagy ritkán hagy 1-2 szőrszálat, de ha szép lassan húzom, mindet elsőre kirántja. 40 csipeszes, úgyhogy nekem sokkal jobban fáj, mint más epilátorokkal, de ez azért van mert minden szőrszálat kíméletlenül kitép eltépés és ott hagyás helyett. vízben is használható - szuper! A smartlight igenis hasznos!
A borotva fej nagyon jó, egyedül a hónaljamat borotválom, ott hagyományos borotva helyett már ezt használom és teljesen jó, sokkal szebb a bőröm, egyenletesebbet leborotválja a szőrszálakat, mint a hagyományos társai.
Éééés nagyon szexi ez a kütyü. Jól néz ki. Jó kézbe venni, Igényes, látszik, hogy minőségi, van benne anyag. Minden forintot megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Kencemániás

2015. július 23.

Ez a 4. epilátorom, van egy Braun is a régiek között, még az is működik, de lassú vele az epilálás. Az ára miatt elég sokat gondolkodtam mire megvettem, de most már bánom, hogy nem előbb tettem meg.
Ilyen profi kis szerkentyűm még soha nem volt. Ez már nem 20, hanem 40 csipesszel dolgozik,nem töri bele a szőrszálakat, mindet kihúzza, még amikor gyantáztatok nagy ritkán, azután is talál aprókat és ez kiszedi. Másik nagy előnye, hogy sokkal fájdalommentesebb az előzőeknél, ez biztosan a masszázsgörgőknek köszönhető. Mióta ez van, nincs szőrbenövés, amit utálok és nincs szőrtüszőgyulladás sem.
Tartozékként adtak hozzá egy trimmer és borotvafejet is, valamint 2 szűkítőt archoz.
A fejeket víz alatt egyszerűen kimoshatom, akkumlátora miatt akár a kertben is használhatom, nincs vezeték :)
Ja és az a kis lámpa!! Nagyon hasznos. 10 csillagot adnék, ha lehetne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Ja és az a kis lámpa!! Nagyon hasznos. 10 csillagot adnék, ha lehetne :D

almarek

2015. július 2.

Van egy ősrégi Braun epilátorom, hibátlanul működik a mai napig, de szerettem volna meggyorsítani a folyamatot, ezért vettem meg ezt a verziót (2x annyi csipesze van az újnak). Nagyon jól működött, amíg meg nem adta magát az aksija. Azért reméltem, hogy két évnél tovább bírja...Szervízbe horribilis áron cserélik az akkumulátort, mert persze ez nem garanciális dolog. Csalódás.
Egyébként vannak fenn a neten akkumulátor cserélős videók, ügyes apukák, barátok megpróbálkozhatnak vele. Így csak az aksi árát kell kifizetni, de még az is 5-7 ezer forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Rure90

2014. június 20.

Ajándékba kaptam a barátomtól. Először nagyon féltem, hiszen semmit nem tudtam erről az epilátorról. Nagyon gyorsan lehet vele epilálni, érdekes módon kevesebb a szőrbenövésem, mint az előző (10éves) epilátoromtól. A kezemen használva mondjuk vigyázni kell, mert a könyökömet rendszeresen bekapja, az kicsit tud fájni. De szerintem csak én használom rosszul, mert ott gyűrődött a bőr. Én a borotvás fejét nem használom. Nekem vízben mondjuk jobban fájt, de egyébként már nem is fáj, csak néha a kezemen. Lábamon alig érzem. Az tényleg hátrány, hogy ha lemerül, még töltőről sem lehet használni, de mindig úgy csinálom, hogy leepilálom a lábamat, felrakom töltőre, várok 15-30 percet, utána a kezem, és nem merül le. Aztán akár alvás előtt felrakom tölteni, ártani még nem ártott, így a következő alkalomra mindig fel van töltve.
Izzadt bőrön csipkedősebb, de alapjában véve nem kell púdrreznem vele. Egyszer elővettem a másik régi epilátoromat..hát lassúbb, komótosabb, fájdalmasabb, nagyobb hangú, szinte már-már féltem a régitől:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Kandi

2013. április 4.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be, teljes pénzkidobás volt :(. Engem már az elején zavart, hogy teljesen feltöltve is csak 40 percet lehet használni, utána újra fel kell tölteni, kábelről nem használható. Ráadásul az enyém kb. 2 hónap után elromlott, nem akart feltöltődni :S. Mivel ügyesen elhagytam a számlát, így megjavíttatni sem tudtam, bár ez az én hibám. Gyorsabban epillál, mint mondjuk a hagyományos oldschool Braun, de szerintem jobban is fáj vele a szőrtelenítés. A masszírozós fejet nem mindenhol kellemes használni, a simával meg azt vettem észre, hogy mintha "tapadna" a bőrömhöz, nem csúszik kellőképp, pedig púderezek előtte. A trimmelője működött. Vízben nem használtam, mert nekem valamiért jobban fájt úgy. Azóta visszatértem a mezei kb 6000 Ft-os epillátorhoz, és nekem az tökéletesen bevált, pénzkidobásnak tartom a drágábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.