Braun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Braun Silk & Soft Washable LS 5160 LadyShaver víz alatt is használható, elemes női borotva három kiegészítő fejjel, két ceruzaelemmel. Női borotva lebegő szitával és hosszúszőr-nyíróval, száraz és nedves borotváláshoz egyaránt alkalmas, beépített SoftStrip a bőr kifeszítéséhez, EasyGlide párna az akadálymentes siklásért.

Zsuscsy

2018. december 30.

Ajándékba kértem, de már megbántam. Nem lesz olyan szép sima az eredmény mint a borotvával, a hónaljamat csíkokban kidörzsölte, a bikini vonalamnál a hajlatot nem szerette, bele is csípett több helyen hogy vérzett, lassabb, macerásabb a használata, egy helyen többször át kell húzni hogy jó legyen... nekem csalódás volt, azt hittem ezzel felgyorsítom vagy leegyszerűsítem a szőrtelenítést, de nem. Vissza fogok térni a gyors és jól bevált sima borotvához, ez meg csak tűzoltásnak lesz ha nincs más alternatíva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

mujerconfused

2018. február 10.

Itt vettem egy használt darabot némi kavarodás után :) én is elégedett vagyok vele, borotvaként és trimmerként is jól működik, a bőrömet nem irritálja annyira mint a pengés eldobható borotvák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

hagicica20

2013. május 7.

Bikini vonalon használom mint borotva. Nagyon könnyű vele bánni és jól végzi a dolgát. Trimmerként a párom használja a hóaljra. Ő is megvan vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.