Brilla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 4.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Észak-Afrikából, Marokkóból származó Bio Argán Olajat évszázadok óta hagyományos technikával az argán fa termésének magjából állítják elő. Az ECO / CERT minősített BIO ARGÁN olajat közvetlenül a termelő / gyártó családtól hoztuk el, számodra!

A kozmetikai célra nyert BIO olajat préseléssel nyerik, pörkölés nélkül! Ez biztosítja az olaj legmagasabb fokú minőségét. A sárgás színű, tiszta olaj, jellegzetes dióra emléketető illatú.

• +200%-kal több E-vitamint tartalmaz, mint a tiszta olívaolaj
  • Természetes antioxidáns, támogatja a bőr természetes védőrétegét
  • Lassítja a bőr öregedési folyamatait
  • Anti-aging regeneráló
  • Fokozza a bőr rugalmasságát, helyreállítja a megfelelő vízháztartását
  • Támogatja a faggyútermelődés normalizálódását, így alkalmazható zsíros és pattanásos bőr kezelésénél is
  • Megújítja a roncsolt haj szerkezetét, erősíti a hajhagymákat, enyhíti a fejbőr irritációját
  • Eredményes a pszoriázis (pikkelysömör), ekcéma kezelésénél

Kiszerelés: 10 és 100 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 31.

Diós illatú, nagyon hamar beszívódó, kitűnően hidratáló, ápoló olaj. Mivel pár csepp elég belőle, így nagyon kiadós. Jól enyhíti a viszkető ekcémás bőrt, és sokkal szebb már használatával lábamon az ekcémás folt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 31.