Brilla

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. szeptember 24.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Brillakft.hu, 1290 Ft

Végy tégelyből egy borsónyi mennyiség és lehellet fnoman vidd fel a kívánt területre: hónaplj, illetve a hölgyeknél a mell alá. Így biztos lehetsz benne, hogy kizárólag természetes anyagok kerülnek a bőröd felületére.

Az alummíniummentes krémdezodorok annak ellenére, hogy nem tartalmaznak különböző mesterséges pórusösszehúzó vagy szagtalanító anyagot hosszan tartó friss érzetet nyújtanak.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

nicolekitti

2017. november 5.

A Vegetáriánus Fesztiválon fedeztem fel. Nagyon kedves eladó hölgy ismertette a termékeket, amiket ki is lehetett próbálni.
Nyáron nyaralás alatt használtam a dekoltázsomon és a mellem alatt, mert nagyon izzadós vagyok. Kellemes illata volt, néha megcsapta az orromat és azt hittem valamelyik helyi növénynek van ilyen kellemes citrusos illata. Azért vettem meg, mert tetszett, hogy teljesen természetes, aluminium és parabénmentes is, és ki tudtam próbálni a bőrömbe rendesen beitta magát, nem kellett törölgetnem magam utána, vagy kezet mosni. Nagyon sokáig elegendő, ha elfogy szerintem biztos, hogy újraveszem majd. Ez most az egyik kedvenc termékem.!
Tégelye csavaros, nagyon jól zár, ezért utazásnál sem kell aggódni, hogy kifolyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

babajaga

2016. augusztus 6.

Macerás a felvitel, nem ér semmit. Abszolút nem működik, sem az izzadást, sem a szagokat nem akadályozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

gemzit

2015. december 14.

Már régóta próbálkozom alumentes deokkal (kristály, dr.organic, Pharma, stb.), de azt hiszem most megtaláltam "A DEO"-t.
Elég izzadós vagyok, a munkám is kellően stresszes, kb. egy hete használom, és a tapasztalatok: a lightos napokkal nem volt semmi baj, sőt ma bizonyított! Felső vezetők előtt egy órás prezi, és egész végig (majd azután is) csak a finom kesernyés illatot éreztem, azt, hogy büdös lennék, azt nem. Szóval eddig teljesen meg vagyok elégedve, jövök még vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

csengevarga

2015. március 16.

Az első krémdeó, amit használtam. Imádtam az illatát, a praktikusságát, hogy bedobtam a táskámba, és nem folyott ki, nem lett minden deós... Illetve, tökéletes parfüm mellé, mert nem nyomja el annak az illatát, de az izzadást megakadályozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. október 7.

Az illata különleges, egyszerre fanyar, kesernyés, cédrusos. Először furcsa volt ez az illatkombináció, de többször használva nagyon megtetszett. A három krémdezodor közül ennek a legjobb a dezodoráló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 7.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Santalum Album (Sandalwood) Oil

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.