Brilla

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 4.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Brillakft.hu, 990 Ft

Mivel faháj tartalmú a szappan ezért inkább a zsíros bőrűeknek ajánlom napi tisztálkodásra. Kellemes fahéj illata van fürdés közben. A fahéj örlemény fertőtlenít és vérbőséget okoz a bőrben ezért akár a narancsbőrös területek kezelésére is alkalmas.

Kizárólag természetes összetevőket tartalmaz.

Ár: 990 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
encimokus

2014. február 7.

. Böngészés közben akadtam rá a Brilla oldalára. Már többször rendeltem, remek akciók vannak, ajándék termékek, ajánlom bárkinek, aki natúrtermékeket használ. Imádom a fahéjat, bármi jöhet, amiben van. Ez a szappan csupa fahéj, elképesztő illata van. Szuper összetevők, krémes hab. Remek, mint mindegyik Brilla szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil