Brilla

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. szeptember 24.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Brillakft.hu, 1290 Ft

Végy tégelyből egy borsónyi mennyiséget és lehellet fnoman vidd fel a kívánt területre: hónaplj, illetve a hölgyeknél a mell alá. Így biztos lehetsz benne, hogy kizárólag természetes anyagok kerülnek a bőröd felületére.

A jázmint az illatok "királynője" címmel illetik nem véletlenül! Édeskés nőiesen csábító illata már elsőre magával ragad. Illóolaja melyet krémdezodorunkban használunk fáradtságűző, görcsoldó és fokozhatja a nemi vágyat. Illóolaja nem fototoxikus, nem irritál, így érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
barbiii_sz

2017. április 9.

Krémes állaga van, a kéz melegére megolvad és könnyen használható. Engem az illata leginkább egy wc illatosítóra emlékeztet, de lehet ez azért van, mert nem ismerem a jázmin illatát. A kellemetlen szagokat elfedi, az izzadást pedig minimális mértékben sem befolyásolja, ugyebár nem is feladata és nem is ígéri. Nekem picit fura, hogy egy tégelybe kell nyúlkálnom és onnan magamra kenegetni, szerintem jobb lenne egy kenegetős kiszerelés. Az INCI nagyon szép és biztonságos. Nem hagy nyomot a ruhán, nem irritál, szerintem rengeteg időre elegendő a mennyiség és az ára sem vészes. Egyedül az ára miatt vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

tinacica0328

2017. február 27.

Elégedett vagyok. Egész nap kitartok vele,nem irritál.Újra fogom venni😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Elégedett vagyok. Egész nap kitartok vele,nem irritál.Újra fogom venni😊

anielka

2016. január 31.

Az általam ismert natúr krémdezodorok között nem ő a legerősebb hatású, viszont az illata visszafogott, nem zsíroz, nem hagy foltot, könnyű felvinni. Nekem újra kell kennem 1-2 alkalommal napközben, de cserébe egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Goldapple

2015. április 13.

Először is, nagyon tetszik, hogy ez egy természetes, natúr dezodor. Kellemes, visszafogott illata van. Nekem nagyon hatásos volt izzadás ellen. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. szeptember 30.

A másik kedvenc illatom a jázmin, ezért is rendeltem meg. Szintén nagyon jól kenhető az állaga, isteni jázmin illata hosszabb ideig is érezhető a bőrön. Dezodoráló hatása kitűnő, pirosodást nem okoz. 35 ml van a tégelyben, az ára csupán 990,-Ft. Sokáig elég ez a mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Jasminum Officinale Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!