Brilla

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. szeptember 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Brillakft.hu, 2990 Ft

Ránctalanító hatású, koncentrált hatóanyagtartalmú természetes arcvaj. A gyógynövény és minőségi növényi olaj párosításunkat a mandarinolaj teszi igazán kiváló bőrnyugatató arcápolóvá. A mandarin olaj nyugtató és szorongásoldó, illata csökkenti az idegességet. Ha éjszakai krémként használod arcvajunkat, akkor a mandarinolajnak köszönhetően nyugott, kiegyensúlyozott alvásra is számíthatsz.

Érett száraz, vízhiányos és normál bőrre.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

babajaga

2016. augusztus 6.

Az illata isteni, aznállaga nekem a száraz bőrömhöz is nagyon zsiros, de együtt tudok élni vele. Viszont muszáj papirzsepivel felitatni felvitel után. Nincs benne semmi mesterséges cucc, tényleg csak 4-5 összetevővel dolgozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. szeptember 30.

Nagyon kellemes mandarin illatú, lágy állagú krém. Könnyen felkenhető, kevés kell belőle egy-egy használatkor. Kitűnően hidratálja, ápolja a bőröm. Kitűnő natúr összetevői garancia a jó minőségre és kiváló hatásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.