Brilla

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. január 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Brillakft.hu, 990 Ft

Krémesen ápoló, tiszta növényi olajokból tradicionális technikával készült szappan, mely lágyan tisztítja bőrt. Mindennapos használatra ajánlott víz és zsírhiányos bőrre, a terhességi csíkok megelőzéséremagas mandulaolaj tartalmánál fogva. Nem allergizál, bőrnyugtató-, hidratáltáló hatású, puha, lágy tapintást és üdeséget kölcsönöz a mindennapos tisztálkodás során bőrödnek.

A hidegen sajtolt mandulaolaj extra hidratáló hatású, serkenti a kollagén és az elasztin termelődést a vanília kivonat antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A mandulaolaj magas koncentrációban tartalmaz linol- és olajsavat, fehérjét, A-, B1-, B2-, B6-, E- és D-vitamint.

Ár: 990 Ft , Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Zsaklin09

2016. január 2.

Kellemes a fürdés ezzel a szappannal, lágy, krémes habja van, nagyon jól hidratálja a bőrt, testápolóra nincs szükség mellette. Viszont nagyon gyorsan fogy, lehetne nagyobb a kiszerelése, minimum 100g.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Goldapple

2015. április 13.

Pozitív benyomást tett rám ez a natúr szappan. Tényleg olyan felfrissülést éreztem a használata után és nekem zuhanyzás után már nem is kellett testápolót használni. Ajándékba kaptam, csak úgy azonban nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

csengevarga

2015. március 16.

Viszkető, enyhén ekcémás bőrre használtam, illetve a striás bőrfelületre használtam. Előbbit teljesen megszüntette, az utóbbi pedig láthatóan halványult. Illata kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. május 26.

Enyhe vanília illatú, krémes, lágy habja van. Jól tisztít, kitűnően hidratál és ápolja is a bőrt. Használata után selymes, puha volt a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 26.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil