Brilla

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2017. október 5.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Natúr tusfürdő száraz bőrre

"Aggodalomra semmi okod! Száraz bőrűek számára ajánljuk, mert kizárólag magas minőségű, válogatott alapanyagokból készítjük. Tusfürdőnk bázisát alkotó növényi olajok gondoskodnak bőröd hidratalálásáról minden fürdésnél. Nem hagyják kiszáradni a bőröd felső rétegét, hanem gondoskodnak a kíméletes tisztításáról. Így nem fogod azt érezni, hogy a zuhanyból kilépve húzódik a bőröd."

Emulgeálószerek: Potassium Olivate
Tisztítószerek: Potassium Olivate