BrillBird

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. február 21.

Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Sokrétűen felhasználható díszítő termék, mely akár a teljesen felületen használható. Különleges hatást érhetsz el, ha elszórtan használod egy sötét színen, de természetesen a lehetőségeknek csak a képzeleted szab határt!"

Körömlakk díszítő pelyhek, amik krómhatásúak. Az egész körmön, vagy "foltosan" felvihetőek. 4 féle árnyalatban kapható:

• Green (lila-kék-zöld)
  • Russian Gold (narancsos pink-arany)
  • Miracle (világos és sötétkék-lila-pink)
  • Purple (ciklámen-világos és mélylila)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AkInImOd

2017. március 1.

A képen is látható árnyalat van meg. Ezzel a termékkel bajban vagyok, így inkább pontokba szedem az alábbiak szerint:

- A tégelyt, ha kinyitom, azonnal kiszáll belőle a sok kis fólia darabka.
- Habár szivacsos applikátorral próbálom felvinni, MINDENHOVA kerül belőle; az asztalom, klaviatúrám és egerem azóta is emlékeztet rá (elég dizájn, de oda nem akartam felvinni), pedig megtettem a szükséges óvintézkedéseket. Az ujjbegyeimre is szokott belőle kerülni, bár nem tudom, hogyan.
- El kell találni a lakk félszáraz-fél nedves pillanatában a felvitelt, és akkor fog jól beleragadni; friss nedvesnél még elmászik a lakkozás, a megszáradtba pedig nem ragad bele.
- Lila illetve türkizkék, kék lakkokra töményebben is fel lehet vinni, akkor igazán egyedi a megjelenése, egyébként meg minimálisan alkalmazva fekete lakkon mutatós.
- Megfelelő fedőlakkal zárva a vastagított változat nálam 2 napot bír ki pattogzás nélkül, finoman oszlatva viszont 3-4 nap.
- A látvány magáért beszél: abba szerelmes vagyok, hogy egyszer króm zöld, aztán króm lila, néha pedig kékes a fénye. Eszeveszett szép.

A fentiek alapján megadom neki a négy csillagot, de ebbe belejátszik az eredmény ereje, így lehet, még egy árnyalatra beruházok. A szemetelése viszont nagyon felbosszant, arra valamit muszáj lesz kitalálnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

- A tégelyt, ha kinyitom, azonnal kiszáll belőle a sok kis fólia darabka.