BrillBird

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csajszi26, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

CataKatinka

2016. július 3.

Csillámtetováláshoz használtam eddig főként, de a kisebb szemcsés változatok alkalmi sminkhez is tökéletesek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Timcso

2016. június 30.

Egy duál (hexagon és mikro) ezüst színű holografikus glitteres tégely landolt a kosaramban, mikot betértem az üzletbe. Vannak olyan holo csillámok, amelyek nem igazán holografikusak, de erre egy szavam sem lehet. 390 Ft-ba ez a szépség, amely csordultig van töltve (nem úgy mint egyes boltokban). Nem tudok rosszat mondani róla (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Grumpi

2016. június 25.

Én azt a fajtát használom amiben egész apró,homokszerű és nagyobb csillámok vannak vegyesen.Nagyon szeretem mert szépek a színek és ha díszítek valamit van,hogy csak pár nagyobb szemet veszek ki,de egy egész körmöt is simán befedhetsz vele minden gond nélkül.Nem áll ki a fényzselé felvitele útán sem,szeretek vele dolgozni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.