BrillBird

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. január 11.

Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Egyéb

Mandula illatú vitaminos bőr olaj. A körömbőrt puhító, finomító tápláló olaj, mely a növekedési zónába felszívódva még műköröm alatt is táplálja a saját körmöt. Körömerősítő kúránál esténként a bőrbe kell masszírozni, utolsó kézmosást követően. Műköröm készítésnél a vegyi anyagokat semlegesíti. Megemelt illat-anyag tartalma órák múlva is érezhető.

TheNancy07

2019. augusztus 2.

Mandulás és Tutti fruttis illatban van meg. Nagyon tetszik az üvege, az ecsete, könnyű felvinni a bőrre, gyorsan felszívódik a többi olajhoz képest, szépen ápol. Viszont a Tutti fruttinak semmilyen illata sincs üvegben, felkenve pedig alig érződik. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Ziza

2018. július 3.

Extrém száraz a körömbőröm, ezért reggel, este és sokszor még napközben is használok rá olajat. Egy másik termék helyett vettem meg mivel azt nem találtam, de csalódnom kellet benne. Nekem fréziás van, imádom az illatát, szép az üvege, jó az ecset kialakítása, de kb. ennyi benne a pozitívum. Jobb mint a drogériás termékek, de a hidratálása számomra nem volt elegendő, felkenés után kb. 5 perccel mintha mi sem történt volna.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

anitaanett

2014. május 15.

Nekem Tutti Fruttis illatban van és nagyon szeretem. Mindig hamar beszívódik és manikűrözés után helyre hozza a bőrömet. Régebben más illatban használtam, de ezt annyira megszerettem, hogy nem váltanék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

angi9207

2014. május 6.

Hmm...Nagyon vegyes a dolog.
A körömágybőröm elég rossz állapotban tud lenni, ami miatt a világos lakkok nem is mutatnak szépen a kezemen, ezért gondoltam, hogy veszek egy ilyen bőrolajat, hátha rendbe teszi.
De nem...vagyis néha igen, néha nem, pedig minden este használom. Reggelente is szoktam, ha van rá időm. Van, hogy úgy néz ki a körömbőröm, mintha nem is kenném semmivel, máskor meg szép...
Több mint egy hónapja megvan, és egyáltalán nem akar fogyni, szóval iszonyú gazdaságos, nagyon megérné a pénzét ha....Ha mindig használna :S Elvileg minőség...vagy az én bőrömmel nem okés valami...
Mindenesetre serényen használgatom, hátha meggondolja magát. Ártani nem ártok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Hmm...Nagyon vegyes a dolog.

ukati

2014. február 1.

Nekem a Tutti Frutti illatú a kedvencem. Valóban nagyon jól ápolja a bőrt, teljesen természetes az illata, kellemes. Érdemes kipróbálni a zselés olajceruzát is, ami szintén Tutti Frutti illatú és bármikor kéznél lehet, hiszen akkora mint egy toll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

kate.black888

2013. július 27.

Több illatban is létezik nem csak mandulás. Én a tutti fruttisat használom, nagyon szeretem az illatát és jól is működik. Kevés kell belőle és ápolja a körömágybőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

orchidea8627

2013. április 6.

Finom mandula illata van, nem mű vagy túl erős.
Az állaga kellemes, nem túl sűrű, olajhoz képest viszonylag hamar beszívódik és jól hidratálja a körömágybőrt.
Az üveg designja szerintem isteni, a kupak fogása baromi kényelmes, nagyon eltalálták a tervezők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Finom mandula illata van, nem mű vagy túl erős.

Rony

2012. január 12.

Nagyon jól ápolja a körömágybőrt, és isteni az illata. Nagyon gazdaságos, sokáig elég és kevés kell belőle. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.