BrillBird

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ukati, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas minőségű, tartós lakkok, pazar, divatos színekben. A kézreálló kupak és a finom, sűrű ecset az egyenletes, csíkozásmentes, pontos lakkozást segíti.

Kiszerelés: 5 és 15 ml

random

2019. január 14.

van nekem ebből egy ritkaszép színem, a Miracle széria M" árnyalata 5 ml-es miniben. erős a kaméleon-effekt (vagy multikróm), lila-piros-arany-zöld színekben játszik. az egyetlen hátránya, hogy két nap után elkezd kopni a vége, ha nincs rajta fedőlakk... emiatt csak négy csillag, de ettől még tuti hogy visszamegyek a másik két Miracle-árnyalatért is, még ha csak a minikárt is (az itteni boltban csak azok vannak készleten :D sajnos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

EvaCs

2017. június 19.

Nagyon szép színek vannak, én egy gyöngyházfényű rózsaszín mellett döntöttem és nagyon szép, két rétegben tartós. Van egy kisebb kiszerelés de én a nagyobbat választottam mert árban jobban megéri. Biztosan fogok más színeket is venni, jó minőség..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

ukati

2014. január 27.

Rendkívül tartós lakk, gyönyörű, jól fedő színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Rendkívül tartós lakk, gyönyörű, jól fedő színek.

Illatanyagok: Ethyl Acetate