Britney Spears

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Fejjegyek: fekete cseresznye, damsen szilva, hamvas szeder

Szívjegyek: frézia, liliom, jázmin

Alapjegyek: vanília, cukor, pézsma, szantál

fanniG.

2021. július 27.

UPDATE: A kommentem megírása után eltelt 15 perc és ez bizony nagyon szilvás. :) Itt már csak gyümit érzek.

Első szaglásra egy ismerős érzés kapott el. Aztán eszembe jutott, hogy a midnight fantasy-ra hajaz egy kicsit, valószínűleg a szilva miatt. Hozza a cukorkás-édes vonalat, rengeteg (!) gyümölccsel. A cseresznye, szeder, szilva nekem nagyon érezhető. Sajnos itthon nehezebb volt hozzájutni, de egy-két webáruházban néha elcsíphetőek a Britney újdonságok is. :) Ami elszomorít, hogy úgy kaptam meg dobozában a parfümöt, hogy a fejszóró le volt esve a kupakjával együtt, de megjavítottam. Emiatt csak a -1 csillag. Aki szerette Britney parfümjeit eddig, az ezt is szeretni fogja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.