Britney Spears

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mgina007, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Azonnali használat a gyors felfűtésnek köszönhetően.
  • Megbízható simítás állandó magas hőmérséklet (180°C) mellett.
  • A turmalin kristályok természetes ionokat szabadítanak fel, amelyek selymesen csillogóvá és rugalmassá teszik a hajat.
  • Az optimális hőeloszlásról és a kímélő simításról kerámia-turmalin bevonat gondoskodik.
  • Az automatikus feszültségillesztés révén az egész világon használható.
  • Különösen alkalmas utazáshoz és a rövid haj pontos formázására.

cincinetti

2017. január 24.

Írtam múltkor egy jó hosszú értékelést, de elveszett a rendszerben :( Úgyhogy most csak röviden: ennek a nagyobb tesója van meg (4500 ft-os), ami állítható hőfokozattal rendelkezik, ill. forgó csuklós a kábele. Még csak egyszer használtam, de nagyon bejött. 150 fokon próbáltam az állig érő, vékony szálú hajamon, és egyszer, néha max. kétszer húztam végig egy-egy tincsen. Nagyon szépen kisimította a hajam, és nem húzta egyáltalán. Örülök, hogy nem költöttem vmi drágább Remingtonra, amivel szemezgettem. Nagyon gyorsan bemelegedett, kb 10 mp alatt, a külseje meg vmi gumi szerű anyaggal van bevonva, így nem csúszott le a mosdókagyló széléről mikor letettem. Nem tudom, hogy meddig fog működni, de 3 év garit adtak rá, ami nem rossz. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

kati94

2016. január 9.

Nemrég vettem egy nagyon profi Remington hajvasalót, ami tépi a hajamat, ezért félve vettem meg ezt, gondolván, hogy az alacsonyabb ára miatt talán még rosszabb lesz.. de nem!! Mivel szögegyenes a hajam, én göndörítésre használom és ezzel a kis csodakütyüvel 20 perc alatt sikerült tökéletes hullámokat varázsolni a hosszú hajamba. 4 napig megmaradtak a loknik, szerintem tovább is bírták volna, ha nem mosok hajat. 2500 Ft-ért abszolút megérte, főleg, hogy cuki pici, így magammal is vihetem, ha szeretném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

CeCeDrake

2015. december 30.

Utazni vettem, tökéletes. Hátrány, hogy nem lehet összecsukni, mármint úgy, mint a többi rendes hajvasalót, de ezt elnézem, azt már kevésbé, hogy nincsen hozzá rendes tok se. De ennyi pénzért?! Nagyon megéri azt a 2400 forintot, amennyiért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

mgina007

2015. január 7.

Tényleg villámgyorsan felmelegszik és lehül. Nagyon jó kis cucc, a méretéből adódóan még én is elboldogultam vele, pedig nem vagyok valami ügyes :) Utazáshoz kifejezetten praktikus. Mondjuk az én hajam egyenes, így ezt is inkább göndörítésre használom, de arra is tökéletesen megfelel. Annyi a hátránya, hogy csak vékony tincsenként lehet haladni a mérete miatt, így kissé időigényesebb, de én szívesebben használom ezt, mint a normál méretű verziót. 2300 Ft-ot bőven megér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.