Brown Sugar

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: My Molly, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Szoláriumozás előtti szoláriumkrém 400x-os bronzosítóval, sötét karamell tartalmú a mélyebb barna színért. A Colortopia peptid-infusion sötétebb árnyalatú és őrülten fiatalos, ragyogó bőrt ad. A Föld-barát max szilikonok a bőrbe olvadnak, és elképesztően lággyá varázsolják azt.

Vegán, glutén-, parabén-, cruelty-, ftalát-mentes