Brown Sugar

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: DDDory, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Egyéb

• A fejlett 200X-os bronzosítók garantálják a mélybarna sötét bőrszínt.
• Arcodra és egész testre tökéletes hatást tud kifejteni.
• Vacay Vixen rózsaszín tengeri só és kókusztej koktél a vakációs élményért
• Parabén, DHA és Gluténmentes
• Természetes bronzosítók
• Folt és csíkmentes hatás

Kinguska09

2019. május 16.

Nagyon szeretek szolizni es mindig hasznalok szolikremet is .
Ez a termek csalad all a legkozelebb a szivemhez.
Tobb felet probaltam mar ezzel multkor talalkoztam eloszor vettem egy kis tasakosat elhasznalom ilyenkor egy alkalommal mert szerintem ugy van ertelme de ennel a fajtanal nem vettem eszre akkora valtozast mint a tobbinel :/ pedig ugyan ugy 200 szoros de megsem lettem tole olyan barna mint a tobbitol ettol fuggetlenul lehet valakinek bevallik inkabb a feherebb borueknek esetleg en maradok a bs chcolatte nal es a honey nal nekem azok olyan szint varazsolnak elso alkalommal is mintha nyaralasbol jottem volna meg.
Azert adok 3 csillagot mert magaval a termekkel nincs gond : kellemes illat jol kenheto nem hagy szoliszagot hidratal .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Nagyon szeretek szolizni es mindig hasznalok szolikremet is .
Ez a termek csalad all a legkozelebb a szivemhez.

DDDory

2019. május 13.

Imádom ezt a Brown Sugar krémet IS,ezért is töltöttem fel!! Nagyon szépen barnít és szerintem ennek van a legfinomabb illata az összes BS termék közül.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.