Brown Sugar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   13 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Giside, Módosítva: 2017. május 22.

Kiszerelés:   13 ml és 400 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Elragadóan sötét 45x bronzosítók és ásványi anyagok egyedülálló kombinációja ez a krém. Gránátalma, mangó valamint szantálfa kivonata egzotikus gyümölcs illatot kölcsönöz a bőrnek.

Illat: szantálfa és mangó

Giside

2017. május 9.

Az elso olyan krem, ami nem atveres. Eddig amit vettem, az vagy onbarnitonak alcazott szolikrem, ami minden furdeskor a vizzel egyutt le is jott rolam.
A 45x az csak egy beleposzint a vilagos borueknek kivalo. En valtottam egy 200x bronzositora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.