BRTC Jasmine 3D  Waterful Sun Spray SPF45/ Pa +++

BRTC Jasmine 3D Waterful Sun Spray SPF45/ Pa +++

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vékony és átlátszó textúrájú, nem olyan vastag és zsíros, mint a fényvédők többsége. Spray összetevők gyorsan behatolnak a bőrbe, amelyek blokkolják az UVA és UVB sugarakat, valamint nyugtató és hűtő érzetet kelt. Alkalmazható smink előtt vagy után, frissítő és kényelmes a használata. Jázmin kivonat, borágó kivonat  a hidratáló hatásról gondoskodik, míg a jácint, kamilla, búzavirág kivonat és aloe vera nyugtatja a bőrt. A formula nem tartalmaz ásványi olajat, mesterséges aromákat, mesterséges színezéket és parabént. Kellemes jázmin illatú.

Alice83

2014. június 20.

Megérkezett egy hete..a véleményem tömören: kiváló szabadtéri fényvédő, de csak ott!! én a nappaliban fújogatom magam vele és hát minden felé száll mondanom sem kell, nem akarom belélegezni mert nem hiszem h egészséges lenne..ami nagyon meglepett h szinte semmit sem éreztem a lábamon, mintha nem is lenne rajta semmi..többször átfújtam magam vele(többször is mint kellett volna) és még mindig semmi..egy kis hideget érzek, de egy perc alatt elmúlik az is..illata kifújáskor van, de pillanatok alatt elillan..mérete pont táskába való, szerintem pont ott fogom tartani..sminkre fújható, sőt kicsit felélénkíti azt, bár én csak egyszer próbáltam ki, naponta nem fújnám az arcom vele, mert félek h a szemebe megy vagy beszívom a finom (szinte porszerű) "folyadékot"..ami viszont tetszik h fém flakonban van, tehát nem romlik meg a napon és nem folyik ki (sajnos jártam már úgy h egy hónapig a táskában cipelt fényvédő a meleg és gondolom a fény hatására megromlott:S)..tipikus szabadtéri fényvédő amit könnyű és gyors használni, kényelmes a cipelése + nem izzadja le az ember..a természet vagy a sport szerelmeseinek ajánlom az ilyen típusú fényvédőket..nálam nem lesz alapdarab, de mivel sokat túrázom nyáron ezért valószínű h nem fog porosodni a szekrényben..
Plusz egy személyes történet: A párom -aki híresen fényvédő ellenes- múlt szombaton egész nap kint dolgozgatott a udvaron..1000 fok +tűző nap, szinte égette a bőrt főként h semmi sem vetett árnyékot, na szóval én -aki híresen fényvédő mániás vagyok- nem bírtam szó nélkül hagyni az eseményt..szó szót követett ahogy szokott, és már majdnem ő "nyert" amikor is bemutattam az új szerzeményemnek, ő persze gyanakvó szemekkel méregette, valószínű még nem látott hasonlót sem..kíváncsiságból megengedte h befújjam a hátát, meglepődött, szinte tetszett neki..befújtam minden ruha alól kilógó részét és hál' istennek nem égett le(és nem is barnult le) pedig kint volt kisebb megszakításokkal 11 órától szinte estig..én a legjobban annak örülök h megkért h jövő héten is fújjam be..akinek fényvédő undoros párja, gyermeke van szerezzen agy hasonló terméket vagy akár ezt - hisz az ára baráti...
update: Hát rájöttem h eddig nem ráztam fel eléggé(sokszor elfelejtem)..nos ami meglepett h kimondottam matt, púderes lesz a bőr tőle és bársonyos..semmi fényesség..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.