BRTC

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Sakura81, Módosítva: 2016. május 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Éjszakai maszk (koreai sleeping pack) 10 file vitaminnal (Vitamin C, vitamin F, vitamin E, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B12, vitamin B9, vitamin A, vitamin H, vitamin B6) és gyógynövények kivonatával. Ragyogásfokozó hatású, intenzíven hidratál.

Sakura81

2016. május 7.

Na, ez nálam holy grail. A cosrx mochi-maszkja helyett vettem, mert ha azt több napig használtam, kipattogtam tőle, és bár ettől függetlenül a hatását mádtam, eldöntöttem, lecserélem. Nem láttam az összetevőket, mielőtt megvettem, és ez rám nem jellemző, mert ha lehet, igyekszem kiszűrni a szilikont, attól úgyanis kipattogok. Bosszant, ha a szilikonra alapoznak egy terméket, mert úgy könnyű szép bőrt csinálni, csak azért nem vagyok hajlandó pénzt fizetni. A sleeping pack vonalon viszont lehetetlen szilikon mentes terméket találni. Valószínűleg ebben is van, viszont annyira megtetszett a termék a sok vitaminnal, gyümölcs meg gyógynövény kivonattal, h berendeltem. (egy beauty blogger hívta fel rá a figyelmemet, egyébként). Félve kentem fel, de pár nap alatt eloszlott az aggogalmam. Semmi pattanás, csak gyönyörű bőr. Gyakorlatilag nincs illata, talán egy árnyalatnyi grapefruit, nagyon kellemes az állaga, de aki este felkeni , az számítson egy vékony filmrétegre a bőrén, ami a homlokon reggelig megmarad, hiszen onnan nem dörzsölődik le alvás közben. Ezt reggel tényleg le kell mosni. Nem tudom nyáron ezt hogy fogom bírni, de most nem tudok nélküle élni, minden este felkenem, imádom! ja, és lehet belőle 1800 Ft-ért 20 ml-es utazó kiszerelést rendelni, úgy nem akkora kockázat. Ezer csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.