Bruno Banani

Ár:   4850 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2023. március 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Limitált kiadás

Fejjegyek: fekete ribizli, körömvirág, mandarin

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, őszibarackvirág

Alapjegyek: vanília, málna, kakaó

pilleriin

2024. január 12.

Rajtam málnás-kakaós, isteni illat. Sajnos 12 fújás kell belőle minden alkalommal, nagyon halovány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 12.

Attisz11

2023. október 19.

Tudom, hogy ízlés kérdése, de nekem ez az egyik legbüdösebb parfüm, amit drogériákban lehet kapni. Fojtogató, olyan mint amikor valaki telefújja magát dezodorral. Egyik kolléganőm használja és képtelen vagyok megmaradni mellette. Először azt hittem csak ő fúj magára túl sokat de mikor kipróbáltam a rossmannban rájöttem, hogy nem, az alap illattal van problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 19.

k001

2023. június 10.

Update: ennyit az elhamarkodott véleményekről...mivel mások érzik, sőt dicsérik, még próbálgattam egy kicsit, és végül sikerült megillatolnom nekem is. Nagyon kellemes barackos illat. Kifejezetten tetszik.
A Magnetic Woman EDP van meg, és azon felbátorodva, hogy az ár-érték arányban mennyire jó, kipróbáltam egy másik BB illatot. Nem kellett volna. Gyakorlatilag nem is tudom megillatolni, annyira gyengének érzem az illatát. Gondoltam fújok magamra egy tetemes mennyiséget kínomban és felfújtam 20 fújást, de egy nagyon-nagyon-nagyon halovány barackillaton kívül semmit se érzek így se. Részemről totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

6vilag

Korcsoport: >54
2023. június 10.

Fehér virágok, zöld jegyek, csipetnyi citrus, de nincs szúnyogriasztós érzet. Fragranticán nem szerepel a kakaó az összetevőkben, de ilyestmit nem is érezek. Szeritem kedves, bájos illat, nem bántja senki lelkét, ráadásul még a környezetét sem. Rajtam annyire nem halovány, néha meg-meg csap napközben az illata, de valóban max kb. 5 óra a hatás. Igaz, csak próba erejéig csábultam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 10.

Nyuszi

2023. április 28.

Csak az üzletben próbáltam ki, tehát folyamatos használatról nincs tapasztalatom.
Nagyon kellemes, kifejezetten nyárias illat, az a típus, amit akár egy tengerparti nyaraláson, akár egy városlátogatáson szívesen viselnék. Az illat nagyon jól passzol egy lenge, de nem habos-babos, hanem inkább sportosan vagy kényelmesen elegáns ruhához, elképzelem, ahogy meglibbenti a hajam a szél, érzem az illatot és könnyednek, lazának, frissnek, de közben szexinek érzem magam. No, a probléma az, hogy ezt csak elképzelni lehet. Ugyanis az illat a bőrre fújás után igen rövid idő alatt semmivé válik. Az üzletben a csuklómra fújtam, érte a kabát ujját is. 15 perc múlva értem haza, de itthon már sem a bőrömön, sem a kabát ujján nem igazán éreztem. Valami kis halvány emlék maradt belőle. Márpedig egy nyaraláson biztosan nem lesz a táskámban, és biztosan nem fújom magamra félóránként. Szóval az illat nagyon kellemes, de a tartóssága elképesztően gyenge, így nincs értelme megvenni. Ebből EDP töménységet kellett volna csinálni. A három csillagot maga az illat kapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 28.