BrushArt

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. január 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

• nagyon finom anyagból készült szivacs
  • elsősorban a púderes termékek felviteléhez ideális"
  • gyengéden siklik az arcon és használata nagyon kellemes
  • puha átmeneteket képez és finoman ken szét
  • szalag az egyszerű tartáshoz és a kétujjas használathoz
  • kompakt méreteinek köszönhetően utazáshoz ideális
  • méretei: 74 mm × 70 mm

Lina14

2021. január 4.

Én eddig csak púderezésre használtam a szemem alá, illetve azokon a területeken, ahol gyorsan át szoktam fényleni. Remek fedést ad, nagyon puha, így nem zavarja az alapozót vagy korrektort ami alatta van és szépen fel lehet vinni a púdert, egyenletes. Nekem sem volt mosással gondom, könnyen kijött minden belőle és gyorsan meg is száradt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.