BrushArt

Ár:   €9.50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2021. november 3.

Ár:   €9.50
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus, puha szálú púderecset.

Ár: 3000 , Eladó: szbfruzsi
Állapot: kb 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen átvehető a Corvin negyednél

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Panni21

2021. november 14.

Kedvenc ecsetem, 3 darabom is van belőle, hogy mindig legyen kéznél egy tiszta.
Nagyon jól működik az összes por és préselt púderrel amivel eddig próbáltam. Megvan már egy ideje, sokat mosom, nem hullik a szála, nem lett megviselt egyáltalán. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Kedvenc ecsetem, 3 darabom is van belőle, hogy mindig legyen kéznél egy tiszta.