BrushArt

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Misa, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajápolás

• hajhullámosító körkefe
  • a kefe magja lehetővé teszi a hajszárítóból jövő meleg levegő átáramlását
  • réz felületkezelése jól vezeti a hőt, időt takarítva meg a haj formázásánál
  • fogantyújának kialakítása megkönnyíti a kefe kezelését
  • praktikus akasztószemmel rendelkezik
  • elegáns dizájnú
  • kerámia és réz – gyorsan és egyenletesen vezeti a kefetest melegét, s ezáltal a kívánt eredmény eléréséhez szükséges időt és energiát takarít meg
  • nylon-sörte

zdoreebaba

2023. szeptember 2.

Egészen masszív, jó minőségű kerámia kefe, remekül kézreáll és kényelmes vele dolgozni. Én Notinóról szereztem be édesanyámnak ajándékba. Többféle méretben kapható. Én a közepeset választottam az ő rövid hajához. Ezzel tökéletesen feltekerhető a vékonyszálú, pihe-puha haja. Hajszárítós formázáshoz nagyon szépen lehet vele dolgozni. Ami nem tetszik, hogy a sörtéi elég szúrósak és sok esetben sértik a fejbőrt...de amin mindenki meg fog lepődni, hogy hátvakarónak remekül bevált. 🤣🤣 amúgy nem rossz termék, anyum szereti használni, mert az ilyen jellegű körkefék a kedvencei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 2.

Misa

2021. szeptember 21.

Nagyon szép simára lehet vele szárítani a hajat, csillogó és szöszmentes lesz az eredmény. Megfelelő technikával (ami nekem még nincs) szép hullámosra is lehetne vele szárítani. Az ára teljesen korrekt, az anyagminőséggel nincsen baj, egyetlen kritikai észrevételem van, hogy elég ritkák a sörték, emiatt nem fogják meg a hajtincseket eléggé - viszont ez lehetővé teszi, hogy feltekerjem a tincset a kefére, mint egy hajsütőre, és még így is ki tudjam húzni belőle, gubancolódás nélkül. Szóval szerintem ez inkább arra jó, hogy nagyobb tincseket szárítson be vele az ember, arra viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.